Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka Mam bekę z wyborców Konfederacji którzy podniecili się jakimiś pytaniami w referendum które by Konfederacja zadała zamiast tych PiSowskich. Aż dziwne, że się lampka kucom nie zapaliła i łykają jak młode julki, bo już mieli przykład co znaczą ich opłacane za 20 złotych wybory na miejsca na listach konfy gdzie i tak #mentzen na końcu wsadził Wiplera. I tyle na temat tegojaki wpływ na to co zrobi Mentzen po wejściu do sejmu jeśli chodzi o liczenie się z czyimkolwiek głosem
  • 5
@#!$%@?: Te ich wybory to była taka ściema xD Wpłacasz siano żeby móc oddać głos a potem się dowiadujesz że Mentzen z ziomeczkami sobie robili listy gdzie jacy członkowie grup będą głosować (Narodowcy, Korwinisci i Ci od Brauna) i tam gdzie była wystarczająca ilość ich zwolenników to nadmiar brali i wysyłali na inne okręgi xD Przecież to jest jakiś żart. Mentzen miał wyjaśnić sprawe ale jak widać sprawa ucichła
@Desmodan: Dlaczego żart? Zagrywka prawdziwego, cwaniackiego geszefciarza, który świetnie radzi sobie na wolnym rynku. To rzeczywistość, o której marzą darwinistyczne społecznie konfederołebki. Ci którzy wpłacili tam pieniądze i zostali #!$%@? powinni wręcz jeszcze cieszyć się z tego jak potraktował ich cwaniaczek, bo przecież walczą o system, w którym cwaniaki są stawiane na piedestale w frajerom śmierć ¯\(ツ)/¯
@#!$%@?: serio nie wiem czmeu się dziwicie - jak dla mnie im mniej demokracji tym lepiej, bardzo dobrze że Mentzen dyktatoruje i robi co chce. O to chodzi.