Wpis z mikrobloga

@technojezus: jak do 20-stki już tyle miała związków FBW, że jej się znudziły to tak, jest #!$%@?. Gdyby napisała tylko i wyłącznie, że nie szuka FBW, a stałego związku to odbiór byłby zupełnie inny.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik no to najwidoczniej mamy inne standardy rozumienia przyzwoitego ubioru, tym bardziej jeśli chodzi o jego dobór na zdjęcie, która ma stanowić wizytówkę.
Wolałbym jednak mieć partnerkę, i taką też mam, która cyckami nie świeci. Ta sobie robi zdjęcie w bieliźnie/stroju plażowy a ty mówisz, że to nie jest wyzywające xd
  • Odpowiedz
tym bardziej jeśli chodzi o jego dobór na zdjęcie, która ma stanowić wizytówkę.


@Shatter: na portalu na ktorym ocenia sie po wygladzie. to nie kwestia moich standardow tylko obecnej mody wsrod mlodych ludzi - nie mam na to zadnego wplywu to po co mam z tym wojowac?

Ta sobie robi zdjęcie w bieliźnie/stroju plażowy a ty mówisz, że to nie jest wyzywające xd


@Shatter: o nie, co za szmata, jak
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik jak ocenianie po wyglądzie = ocenianie po cycach, to spoko, ale to raczej dla tych,, którzy szukają dziewczyny na jedną noc.

Dla ciebie może być to bycie dziadem, a dla mnie jest to normalność, że zdjęcia w bieliźnie/stroju kąpielowym, które są robione w kiblu w domu, świadczą dość jednoznacznie o autorce tychże.
  • Odpowiedz
@Shatter: a gdzie tu masz ocenianie po cyckach? normalnie babka gebe pokazuje tylko op ucial, zeby zachowac jej prywatnosc. a jakby miala normalna bluzke tylko gleboki dekolt to tez zle?

dla mnie jest to normalność, że zdjęcia w bieliźnie/stroju kąpielowym,


@Shatter: przeciez to nawet nie jest bielizna, tylko gorna czesc ubioru (nie wiem jak to sie po babskiemu nazywa) i stawiam perly przed wieprze, ze zdjecie zrobione przed jakas impreza.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: pierwsza kwestia to odpowiedz na pytanie jak je zadałem albo utkaj łeb. druga kwestia to fwb czy ons, to samo gówno. po trzecie jeśli ktos na serio zakłada ze tekst "wyszalałam się" w opisie na tinderze oznacza coś innego niż "mam dość seksu bez zobowiązań", to jest takim naiwnym idiotom że aż szkoda mi klawiatury na pisanie z kimś takim.
  • Odpowiedz