Wpis z mikrobloga

Mirasy poszukuje myszki do ~300zl, obojetne czy przewodowa czy bezprzewodowa, do tej pory bylem szczesliwym posiadaczem rivala 310, ale niestety wlasnie prawy przycisk umarl po kilku dobrych latach grania w #leagueoflegends. Myszka bedzie sluzyla glownie do Lola wlasnie, sporadycznie jakis cs i inne gry.
Wymagania mam w sumie 2, po 1 myszka musi być duża, a po drugie musi się dać ustawić 1000dpi, obojetnie czy softwareowo czy bezposrednio na myszce, ale musi byc taka mozliwosc, wiec myszki ktore maja do wyboru tylko 400/800/1600/3200 od razu odpadaja. W miare mozliwosci wolalbym sprobowac innej marki tym razem, gdyz soft od steelseries zaczyna mnie troche irytować, ale w ostatecznosci przezyje, w koncu z softu nie korzysta sie codziennie
#myszka #pcmasterrace #pc #komputery #gaming
  • 11
@nerfipro174: mam logitech g502 i mogę polecić. Dla mnie największym plusem jest że ma odpinany kabel, więc może działać przewodowo a może bezprzewodowo. DPI sobie możesz ustawić jak chcesz w dużym zakresie.
g502 lightspeed, sorki zapomnialem że są różne wersje

EDIT: i teraz widzę że ta konkretna wersja trochę przekracza budżet
@ReevoX: @xnor A co sądzicie o Logitech G703? Niby 80zł ponad budżet, ale jest bezprzewodowa, a skoro to ma być myszka na kolejne kilka lat to byłbym w stanie dołożyć te 80zł, a im więcej myśle nad tym czy faktycznie potrzebuje tej bezprzewodowej to coraz bardziej jestem przekonany, żeby ją jednak wziąć
@xnor: W tym samym budżecie co G702 lightspeed masz Razer DeathAdder V2 Pro bezprzewodowy. Która lepsza to ci nie powiem. Razer to topka jeżeli chodzi o kształt i elektronikę. Czy lepszy od 702? Nie wiem, pewnie obie myszki są podobne jeżeli chodzi o peformance. Liczy się tak naprawdę kształt myszy który ci bardziej podpasuje.
@nerfipro174: nie bierz razera, steelseries raz ustawisz i soft możesz #!$%@?ć, razer bez softu działa na ustawieniach domyślnych. Myszki mają naprawdę dobre ale szansa na trafienie takiej która nie przeżyje roku jest spora + ten soft.
Nie przepłacaj, za duża szansa na trafienie drogiego szajsu, weź sobie najtańszą która Ci leży.
Ja mam prime mini i jest git, jak zdechnie to kupię kolejną, odpinany kabel to duży plus jak masz w
@ReevoX: Razer to przereklamowane gówno. Mam DeathAddera z 2013 roku i już #!$%@? dostaję od tego dwukliku LP a nie chce mi się bawić w jakieś lutowania, bardzo mało jej używałem, większość lat przeleżała w pudełku.