Wpis z mikrobloga

Henlo, pytanie

Znalazłam swoją starą konsolę Xbox one sprzed 10 lat. Podłączyłam wszystko, ale nie działa.
Przy uruchomieniu widać zielone tło i logo z xboxem, mogę normalnie ją wyłączyć, ale nie ma nic pomiędzy - czarny ekran, żadnego ekranu logowania, żadnego tła, żadnego menu, żadnych ustawień, żadnych gier żadnej reakcji ()
Bardzo ładnie proszę o pomysły i podpowiedzi, bo mi już zabrakło tych pierwszych.

#kiciochpyta #xboxone #technologia #gry
  • 47
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: skocz na nią obiema nogami a potem złap krzesło, zamachnij się ale uważaj, żeby nie robić żyrandola i wal w nią tym krzesłem z całej siły, jak krzesło się rozleci to nie poddawaj się, to nie jest powód, żeby zrezygnować, uderz jeszcze kilka razy, potem złap największą część która została i rzuć 3 razy o podłogę a potem największe elementy wywal przez balkon albo okno, tylko pamiętaj, żeby było otwarte,
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: możesz jeszcze na końcu pozbierać i spróbować włączyć, żeby mieć pewność, że już nic z tego nie będzie
i wtedy normalnie do śmietnika z elektrościeciami w neonecie wrzucisz jak będziesz szła po zakupy do monopolowego jutro
z fartem
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz, najwyżej wyrzucisz do śmietnika na odpady mieszane w takim razie albo podpalisz na balkonie, nie wiem, nie moja sprawa zresztą
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: Pffff.
A teraz bez śmieszków - na taką głupią dziunię nie trafiłeś, co usunie folder system32 z folderu windows, albo ma kilka skrzyń biegów w aucie.
#!$%@?ą furiatką, co niszczy sprzęt też nie jestem ( ͡ ͜ ʖ ͡ )
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: A jest jakiś faktory reset w XBoxach? Takie format c: i niech się dzieje, co chce? Gry to w chmurze chyba są? (moja jedyna konsola to Dreamcast więc nie wiem.)
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: dobra, słuchaj, to faktycznie nie ma sensu, żebyś to kolekcjonowała bez sensu, żeby leżało Ci mieszkanie zagracało, weź to do kartona wszystko wrzuć, ja Ci podam numer paczkomatu, jutro nadasz i po kłopocie, ja te kłopoty na siebie wezmę po prostu i będę sobie grał
z fartem
  • Odpowiedz