Wpis z mikrobloga

Czy pracując jako doradca w sklepach pokroju Media Expert da się coś zarobić nie wciskając na siłę tych gwarancji, albo gorszego sprzętu tylko dlatego, że jest wyższy bonus czy coś? Złożyłbym podanie, ale nie zamierzam kłamać i naciągać i nie wiem czy to ma sens w takim przypadku, czy da się tam normalnie sprzedawać zachowując RIGICZ.
#praca #mediaexpert #mediamarkt
  • 7
  • Odpowiedz
@dziki_borsiu: a Ty czujesz się bardziej wykwalifikowany i doświadczony w tej branży niż firma, która działa od lat i ma się bardzo dobrze?
Masz jakieś doświaczenie?
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis: Nie, tylko taka opinia panuje w internecie, dlatego pytam. Uważasz, że te gwarancje to nie scam i nie wciskają badziewia? Jeśli nie to spoko, chętnie złożę podanie.
  • Odpowiedz
@dziki_borsiu: a ja nie wiem czy scam czy nie scam, bo nie korzystałem z takiej gwarancji na pewno i nie mam pojęcia jakie są jej warunki, gdyby ktoś mi oferował coś takiego, to przed kupnem bym to przeczytał i zdecydował, czy to chcę, czy nie chcę, opinia sprzedawcy mnie nie interesuje, bo nie płacę za jego opinię tylko za to, co tam napisane jest w dokumencie, chociaż zdaję sobie sprawę z
  • Odpowiedz
@dziki_borsiu po pierwsze gwarancja, gwarancji nie równa. Każda firma ma swoją umowę z ubezpieczycielem podpisaną. Ja specjalnie iPhone strzaskałem, żeby wymienić na nowy jak mi się znudził i wiem, że działa. Co do pracy w handlu to również zależy od firmy każda ma swoje standardy.
  • Odpowiedz
@dziki_borsiu: Jak chcesz zarobić i jak chcesz pracować w takim miejscu, skoro już z góry zakładasz że chcesz pracować niezgodnie z polityką założoną przez firmę?
Słuchaj, w takim sklepie jak ME, masz do zrealizowania 6 podstawowych parametrów, jeśli nie wykonasz 2-3 procentowo to nikt Cię nie wyrzuci, ale kasowo będzie dla Ciebie lepiej je robić.
Jak chcesz tylko WYDAWAĆ towar, a nie HANDLOWAĆ towarem i usługami które firma oferuje - no
  • Odpowiedz