Wpis z mikrobloga

@vateras131: Dreadwolf nie będzie podobny do BG3, bo to bardziej dynamiczny RPG, ja i tak czekam bo uwielbiam świat Thedas, mam nadzieję że dowiozą, bo strasznie długo to już trwa (tak wiem, ze pare lat temu zmienili koncept na single player na szczęscie)
Plus jak Dreadwolf będzie dobry, to jest szansa, że nowego Mass Effecta nie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Marcines:
Wiem, że mechanika będzie całkowicie odmienna ale chodzi mi o to, że całe BG3 jeśli chodzi o wybory, postacie i relacje jest prowadzone w bardzo "biowarowym" stylu. Z tym, że o półkę albo dwie wyżej.
Tak jak do tej pory gry crpg pod tym względem często porównywało się właśnie z dragon age czy mass effectem (+ wiedźminem wiadomix) tak teraz BG3 może być nowym punktem odniesienia.

Sam na DA4 też
  • Odpowiedz
@vateras131: Wątpię, by DA4 coś wyciągnęło z sukcesu BG3, bo ta gra jest już pewnie na zbyt zaawansowanym etapie, bo pewnie wyjdzie w przyszłym roku, a przynajmniej mam taka nadzieje
  • Odpowiedz
Tak jak do tej pory gry crpg pod tym względem często porównywało się właśnie z dragon age czy mass effectem


@vateras131: WHAT? Wymieniłeś gry ze stajni Bioware, które w momencie ich wydawania nie było już tym dawnym Bioware. Stare Baldury i KoTR kładły na łopatki i ME i DA razem wzięte.
  • Odpowiedz
@vateras131: a graliście w Divinity Orginal Sin 2?
Jeżeli w to graliście to Baldur's Gate 3 nie wydaje się żadnym fenomenem. Wygląda jak kolejna częśc Original Sin, cała gra jest nieziemsko podobna. Nie wiem gdzie tutaj ludzie widzą taki przełom ¯\(ツ)/¯
Bulczan - @vateras131: a graliście w Divinity Orginal Sin 2?
Jeżeli w to graliście to...
  • Odpowiedz
  • 0
@Bulczan
Oczywiście że grałem w DOS2 i to nie raz. Ale BG2 praktycznie wszystkie elementy które były dobre rozwija, a do tego ma ciekawsza fabułę, lepszy rozwój postaci (co kto lubi ale mnie podoba się bardzo rozgraniczenie na klasy), lepsza itemizacje (wciąż dużo syfu ale legendarna broń nie staje się bezużyteczna po 2 lvlach), dużo więcej istotnych fabularnie wyborów. Same przerywniki filmowe tez zmieniaja totalnie to w jaki sposób śledzi się wydarzenia
  • Odpowiedz