Wpis z mikrobloga

gówno ożyło, no może nie do końca

długa droga jeszcze przede mną, ale jako tako wyrobiłem swoje rączki szopa pracza i naduszam tą folie jak Patryk peretti żółta meganke

ogólnie to po dłuższej przerwie nie mogłem się za to zabrać, snily mi się po nocach dźwięki opalarki i chyba po tym wszystkim będę miał ptsd i piwny brzuch, ale jestem gotowy na to poświęcenie, żeby robić szum pod dyskoteka imperium w pcimiu dolnym

a no i #!$%@?ć inżynierów mercedesa, że umiejscowili w tylnych drzwiach śrubę torx od klamki jakieś 35cm od dziury w drzwiach, przez co jej nie mogłem wykręcić, spawalem jakieś dziwne, nikomu nieznane narzędzia i za #!$%@? się nie udało.

pozdrawiam wszystkich gorąco, Buzka pa

#oklejanie #stepujacymechanik #samochody #diy #stodolawrapping
McBreed - gówno ożyło, no może nie do końca

długa droga jeszcze przede mną, ale jako...

źródło: temp_file746091588107549641

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Projekt z serii:
"Zaraz po zrobieniu wygląda świetnie, ale im więcej czasu mija i coraz bardziej się opatrzy, tym człowiek sobie uświadamia jakie to gówno i wiocha."
  • Odpowiedz
@McBreed: Powiem szczerze, że wygląda to mega. W perspektywie kilku lat mam plan polakierować mojego golfa 4 cabrio vr6 na jakiś podobny kolor, ale najpierw chciałbym założyć folię, żeby się z tym opatrzeć.

Jak skończysz to wrzucisz info ile Cię całkowicie wyniosła ta zabawa? (Koszt folii, opalarki i co tam jeszcze kupowałeś).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fracksh wiesz co, opalarke miałem, dobry nożyk olfy to koszt 35zl, zestaw jakichś chińskich rakli do oklejania koło 50zl, 5l alkoholu izopropylowego 50zl, tar glue remover z adbla chyba 35.
rolka folii 700, tyle powinno było mi starczyć, ale z racji tego, że uczyłem się na błędach, to bardzo dużo folii zmarnowałem i musiałem dokupic druga rolkę, czyli 2x700 w moim przypadku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fracksh ja wcześniej jedynie listwy na czarno oklejalem, a z 8 lat temu plastiki w motorowerze ;)
ale jak to mówią, za błędy się płaci, także nie narzekam haha
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fimino IPA do odtłuszczenia powierzchni, a tar & glue spsikuje przed IPA i zostawiam na kilka minut, żeby się pozbyć śladów z żywicy, jakiegoś asfaltu i ewentualnego kleju.
wpisz rakla do folii i wyskoczy Ci dużo propozycji na allegro, brałem pierwsza lepszą
  • Odpowiedz