Wpis z mikrobloga

#jdg #przedsiebiorczosc jakie konto firmowe polecacie? Żeby było w miarę tanie i przyjemne w obsłudze. Mam prywatne konto w #mbank i chciałem również zrobić tam firmowe, ale wydaje mi się że jest tam trochę drogo, wydaje mi się że może być taniej gdzie indziej.
  • 6
  • Odpowiedz
@khaotic od zawsze mam prywatne w mBank. Firmowe założyłem w Alior bo płacili. Potem wróciłem do mBank, następnie uciekłem do Nest bo mi było szkoda chyba 20zl miesiecznie a po pół roku znowu wróciłem do mBanku i już wiem że nie ma co miodu w dupie szukać. Jeszcze zależy co potrzebujesz. Jeśli często sprzedajesz walutę to polecam mBank. Jak tylko masz konto żeby było to może być inne jakieś najtańsze.

tutaj mój
  • Odpowiedz
@khaotic: co znaczy drogo? 1,5 zł za przelew po ponad 2 latach działalnosci. Przelewów robię ok 10 mies. Czy to drogo?

Drogie są przelewy elixirem do innych banków z podzieloną płatnoscią, chyba 40 zł. Może że 2 razy korzystałem w tym roku.

Za kilkanaście złotych mies kupuję się wygodę. (W kontekście mikro jdg)
  • Odpowiedz
@khaotic: Tak, mam prywatne i 2 firmowe. Dostęp do każdego z poziomu jednej aplikacji to wygoda. Dodatkowo mbank ma parę pomocnych funkcji do prowadzenia jdg.

ja co prawda z nich nie korzystam (mam biuro rachunkowe + osobny system do faktur) ale dla kogoś kto zaczyna to jest legitne.
Zdziwiłbym się, gdyby tak rozbudowane narzędzie było za darmo.

apka na telefon jest bardzo intuicyjna, co prawda nie ma tam wszystkich opcji, które
najciemniej - @khaotic: Tak, mam prywatne i 2 firmowe. Dostęp do każdego z poziomu je...

źródło: Pulpit-mBank-serwis-transakcyjny

Pobierz
  • Odpowiedz