Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #mieszkanie #meble #urzadzajzwykopem
Miał ktoś może z was doczynienia z takimi "sofami"?
Chodziłem wczoraj po meblowych marketach i nic mi siadło jeżeli chodzi o wygodę tak jak to ustrojstwo aczkolwiek mam obawy jak to będzie wyglądać i działać po roku dwóch używania.
Ktoś może poleca jakaś sofę/wersalke tak do długości max 215 co by też miała podobny styl siedzenia (funkcja spania nie wymagana)?
Tefes93 - #nieruchomosci #mieszkanie #meble #urzadzajzwykopem  
Miał ktoś może z was ...

źródło: temp_file6781861592780165267

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Tefes93: tez obecnie szukam sofy, i niestety trzeba iść w jakiś kompromis. Sofa, która wrzuciłeś, to nie wiem do jakiego wnętrza by pasowała. No chyba ze masz #!$%@? czy jest ładnie i spójnie czy nie
  • Odpowiedz
@Tefes93: Ja mam taką (OK, inny model, ładniejszy z wyglądu ale mechanizm taki sam) i się sprawdza zajebiście.
Mam już ponad 2 lata, chłopak mnie namówił. Wybraliśmy takie bo dosłownie nic wygodniejszego w sklepie nie było - wszystkie inne sofy w porównaniu z tą były zwyczajnie twarde i niewygodne.

Jedyny minus to to że nieszczególnie nadaje się dla gości, ale poza tym mega jestem zadowolona z zakupu. Dużym plusem jest to
  • Odpowiedz
@Tefes93: Zapomniałam o ważnym minusie - trzeba się przyzwyczaić do tego że generalnie nie należy się z tej sofy gwałtownie zrywać jak fotel jest rozłożony, tylko najpierw go złożyć i wtedy wstać, bo jak wstajesz z rozłożonego tu może się gibnąć fotel do przodu...

Zapomniałam o tym bo już się przyzwyczailiśmy i nie jest to żaden problem, ale na początku trochę to irytowało, bo składają się te fotele dość wolno.

Ponadto
  • Odpowiedz
@Tefes93: Wiesz co, dopiero co sprawdziłam cenę... Ja za moją sofę zapłaciłam ok. 5000 zł ponad 2 lata temu więc jednak to może być inna półka jakościowo mimo że model podobny :/ nie będę polecać bo już takiej nie ma w sprzedaży.
  • Odpowiedz