Wpis z mikrobloga

@LegatMichau norma. W Czechach masz najem+czynsz, kaucja w takiej wysokości dla właściciela i prowizja w takiej wysokości dla pośrednika. Standard. Bez RK ciężko coś znaleźć. Umowy często na rok, później przedłużasz to już tylko od właściciela doją.
@LegatMichau: wynajmowałem mieszkanie od babki, która zatrudniła pośrednika do ogarnięcia całego procesu. Musiałem zapłacić pośrednikowi prowizję, lecz ta oferta nawet z tą prowizją okazała się być najlepszą jaka mogła mi się trafić.
@LegatMichau: wszystko w myśl zasady, że skoro można wydoić obie strony do dlaczego tego się zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko zastanawia mnie na jakiej podstawie on chce od ciebie kasę. Mieszkanie wynajmiesz od pośrednika czy od tego, który je wynajmuje. W umowie najmu będzie zapis że masz zapłacić pośrednikowi? No chyba jaja.
ale na sam koniec prezentacji jak powiedziałem że jestem zainteresowany to pośrednik rzucił jeszcze że dodatkowo muszę mu zapłacić 1k za usługę xDDDDDDDD


@LegatMichau: taniutko, gdyby to była umowa nie wynajmu tylko kupna, to za tę sama usługę - otwarcia drzwi - zgarnąłby 15 razy tyle xD
tylko wtedy to nie odlitruje golodupcow


@Rudz1elec: XDDD Co ty #!$%@? chłopie. To walnij sobie cenę za wynajem 20k/miesiąc i czekaj na tego krezusa, jeśli to według ciebie o czymkolwiek świadczy. Dżizas wykop xD

A jak tego właściciela nie stać na to, aby zapłacić pośrednikowi, to widać sam jest golodupcem. Ale serio, ci pośrednicy to jest sekta, jak MLM xD
@aegispolis: Widze, ze dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu, bo stosujesz inwektywy w polaczeniu z abstrakcyjnymi argumentami opisujacymi skrajne przypadki.
A jednak z jakiegow powodu landlordy spychaja to na posrednikow i jak widac to dziala, inaczej by nikt tego nie robil. A Twoj poziom wypowiedzi jasno sugeruje, ze generowalbys klopoty.
Ladujesz na #czarnolisto wiec ne musisz odpowiadac.
Widze, ze dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu, bo stosujesz inwektywy


@Rudz1elec: No jak ty widzisz inwektywy w tym wpisie, to faktycznie, pogadane xd Póki co, to jedyne były twoje, o gołodupcach, ale cóż.

A jednak z jakiegow powodu landlordy spychaja to na posrednikow


@Rudz1elec: No landlordom to nie robi różnicy, o ile faktycznie pośrednik wynajmie to mieszkanie z prowizją, za to najemcy robi. Z resztą, to że pośrednik