Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Do wczoraj było mi szkoda Wentyla bo mimo, że zgadzam się z argumentami Żulki co do Niego to uważam, że powinna nie rzucać kulą, podzielić się wygraną na pół i po programie rozejść się jak normalni ludzie ale po tym co zobaczyłam w tym jego filmiku to zmieniłam o Nim zdanie. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby filmik zawierał takie treści. Przecież w tym filmiku była sugestia, że Julia jest prostytutką. Filmik zamieszcza osoba, która się zakochała i spędziła noc z osobą z tego filmu. Wentyl mówi, że mleko się rozlało, że już się z tym pogodził a teraz wywleka wszystko chcąc całą winę zrzucić na Julię. Jak ona może się teraz poczuć oglądając ten filmik. Chyba Wentyl naprawdę nie może przeżyć tych pieniędzy. Szkoda Julii bo jako kobieta nie na nic gorszego jak sugestia, że jesteś prostytutką. Dla mnie teraz zachowanie Wentyla to ŻENADA.
  • 2
  • Odpowiedz
@Aldib: ja uważam że nawet jakby się z nim podzieliła kasą i nie rzuciła kulą ale by mu powiedziała że nie ch e z mim być to i tak to byłaby podobna drama z jego strony .
  • Odpowiedz