Wpis z mikrobloga

Jak to wygląda z tymi stronami typu PanWybierak.pl, kiedy adres nie ma nazwy ulicy? U mnie pierwotnie nie było żadnych ulic, wprowadzono je dopiero jak pobudowały się nowe domy, ale światłowód jest w całej wsi. I teraz na tej stronie nie mam możliwości sprawdzenia swojego adresu gdyż wymaga ode mnie podania nazwy ulicy. Na stronie Orange czy T-Mobile bez problemu mogę wybrać opcję 'Brak ulicy', a tutaj nie.

#orange #tmobile #internet #swiatlowod #ftth
  • 8
via Wykop
  • 0
@Wykop123wykop: stronę co podesłałeś znam, ale tam przecież nie ma żadnych ofert, a na stronach typu PanWybierak.pl masz oferty lepsze niż oferowane przez operatorów
Net to net.... ogolnie co tanie to drogie... a co do ofert to jedynie lokslsi są elastyczni... bo molochy typu oranage. Netia. Play maja #!$%@? bo sprzedaja w całej polsce. A co masz dostepne ??
@wuut: ten pan wybierak to jest z dupy a tak wynika, ze jest jakis problem w bazie orange albo jakies inwentaryzacji gminy. z drugiej strony nigdzie nie jest powiedzane, ze faktycznie wszedzie jest swiatlowod, rozne dotacje sa czesto per adres, na przyklad polowa ulicy a druga nie czy ulica obok tez nie.