Wpis z mikrobloga

Bierze ktoś tutaj zoloft? W piątek zacząłem brać 25mg, a dziś w nocy myślałem, że zejdę z tego świata. Zastanawiam się bo około 20 wczoraj wypiłem energetyka. Puls mi #!$%@? do 120 od około 22 i do 4:30 mnie trzymało. Miałem atak paniki taki, że bez tabsów nigdy czegoś takiego nie miałem. To moje pierwsze tabletki w życiu. Teraz leżę i mam zawroty głowy, osłabienie i cały czas puls koło 100. Czas kontaktować się z lekarzem czy przeczekać? Bo nie wiem co robić.

#medycyna #zdrowie #zoloft #ssri #depresja
  • 10
@Plotyn żyję, stan psychiczny stabilny, czasem mam mały zjazd nastroju spowodowany niedawnym rozstaniem. Ale egzystuje całkiem sprawnie. Nie mam dołujących przemyśleń. Potrafię się śmiać itp czego dawno nie robiłem. Jedyny minus tych tabletek to mam parcie na pęcherz i się strasznie pocę przy wysiłku, ale tak, że się ze mnie leje litrami.
@TakiGupiZeSzok: cześć piszę aby się dowiedzieć jak tam u Ciebie minęło trochę czasu przestałeś już stosować lek?
Ja właśnie dzisiaj otrzymałem receptę ale po przeczytaniu mam lekkie zawachanie co do stosowania czy jakieś objawy niepożądane nie wystąpią i że będę musiał czekać nie wiadomo ile czasu jak puszcza a obecnie mam cięższa sytuację życiową ponieważ jestem na etapie szukania pracy już to trwa 2 tygodnie i nie wiem czy mogę sobie
@czuwamnadtym u mnie luzik. Są momenty przy większym stresie, że tak trochę się nakręcam ale nie jest to tak uciążliwe. Z leku zaczynam schodzić w czerwcu. Co to brania Zoloftu to skutków ubocznych jako takich nie ma. Jestem oazą spokoju i bardzo ciężko mnie wprowadzić z równowagi. Rzeczy, które wcześniej mnie wyłączały bo nie mogłem sobie psychicznie poradzić, teraz są zadaniem i jadę dalej. Ja polecam od siebie. Sinusoida wahań nastroju się