Wpis z mikrobloga

Rosyjska grupa składająca się z czołgu i dwóch BWP atakuje ukraińskie pozycje w Kleszczijewce.


@pelikan-z-wykopu-lvl99: Na wykopie nie jest to mile widziane, ale musze przyznać, że świetna akcja w wykonaniu ruskich. Dobrze, że nie zawsze idzie im tak dobrze. A co do nagrania to mi się nie odpala ale oglądałem go chwile temu na twitterze.
@pelikan-z-wykopu-lvl99: @Jurasik201 Nie żebym zaprzeczał ale, czy to nie jest jakieś dziwne? Jedzie czołg i 2x BWP ok, strzelają spoko ale niby co takiego na tej planecie po oberwaniu generuje tyle białego dymu? Hmm pojazd który odpalił zasłonę dymną i zmienia pozycję? Nie żebym ruskiej swołoczy nie wierzył (ciekawe czy jest ktoś kto im wierzy) ale jak atakowali okopy to to ludzie raczej po trafieniu nie zamieniają się w generatory białego
Mateczka rosyyja wzywa do stawienia się na jednostce, będziesz celowniczym w następnym ataku tylko amunicję zeskładuj sobie przyczepioną na plastry za zewnątrz czołgu bo inaczej lot w jedną stronę razem z wierzą masz gwarantowany.


@Kolek-16: I właśnie o to mi chodziło. W żadnej sytuacji NIGDY nie można powiedzieć, że ruskim cokolwiek wyszło, bo jakiś dzieciak dostaje załamania nerwowego. Ukraińcy na twitterze potrafili napisać, że atak dobrze wykonany ale na wykopie to