Wpis z mikrobloga

Jeśli macie nawet średnią morde, czyli genetycznie typowy normik i dochodzi brak wykształcenia wyższego, to i tak jesteście śmieciami u #rozowepaski. Nawet jak cudem miałem jedną pare na tinderku, badoo to zawsze później temat w konwersacji celował prosto o pytanie co studiowałem, a ja anon co mam? Gówno technikum bez matury i robote w korpo, czyli zwykły robol w fabryce smrodu.

Na zdanie matury z matematyki na zasrane 30% nie mam szans, i żadne wzory mi w tym nie pomagały, a moja wartość na rynku pracy jest praktycznie zerowa po przejrzeniu 1000 ofert pracy na pracuj.pl etc..

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wyksztalcenie #nauka #tinder
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barszcz_Sosnowskiego: po uzyskaniu wyższego nie jest tak cudownie jak ci sie wydaje. Z tą matmą to albo Ci się nie chce realnie pouczyć albo faktycznie antytalent jesteś. Trzeba klepać arkuszy bez liku miesiącami. Ja miałem około 90%. Do egzaminu z matematyki na studiach uczyłem sie 3 miesiace.
  • Odpowiedz
po porostu analfabetą matematycznym co nawet nie zna tabliczki mnożenia.


@Barszcz_Sosnowskiego: Też nie umiem xD Od tego jest kalkulator. Nie przeszkodziło mi to w rozwiazywaniu całek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mi się wydaje że masz po prostu za mało przesiedziane w tym temacie. Jakbym posiedział w tym tylko 20 godzin to też bym nie zdał. Choć na te nędzne 30% to faktycznie karta wzorów wystarczy i
  • Odpowiedz
@Barszcz_Sosnowskiego: wykształcenie nie jest dla harpi specjalną wartością. Co jej z tego, że skończysz jakieś przyzwoite studia i masz jakieś perspektywy na przyszłość, jak liczy się tu i teraz - ona chce korzystać i się flexować zarobionym chłopem dzisiaj, a nie za 10 lat.
  • Odpowiedz