Wpis z mikrobloga

Niby Mirko i wykop taki antytelewizyjny i majnstrimowy. HEHE SEBA JA TO NIE OGLĄDAM TV TAM CIĄGLE POWTÓRKI SĄ TYLKO W INTERNETACH PRAWDZIWA PRAWDA, NAJPRAWDZIWSZA, A TY PEWNIE NADAL FAKTY TVN HEHE. A nie widzicie w ogóle co się dzieje na własnym podwórku. Wykop i mikro to nic innego jak kalka z TV #niepopularnaopinia Jak zaczęły się igrzyska to z dnia na dzień z wykopu i mikro zniknęła całkowicie #ukraina tak samo jak w TV.


I teraz Janusze I Bożenki komentowały wyczyny polaków. CZO TEN ŻYŁA, ŻARTY O GAZECIE W KIOSKU I PRZESWIETLENIACH STOPY KOWALCZYK.

Igrzyska dla polaków się skończyły i znowu (tak jak w TV) powrócił temat Ukrainy. I znowu moge zobaczyć. Januszów polityki.

No ale wykop i internety to takie niezależne media, nie to co w tv nie?

#mowiejakjest #soczi
  • 13
@CreativePL: Na codzień deklaruje się, że nie oglądam telewizji (po prostu z wygody, #!$%@?ł mi się w pokoju dekoder i nie chce mi się go naprawiać). Soczi oglądam na streamach TVP, wiedzę z Ukrainy biorę ze streamów TVP i czasami TVN24, TECHNICZNIE nie oglądam telewizji, ale pobieram informacje od serwisów telewizyjnych, jestem jeszcze spoko czy już #janusz i #hipokryzja ?
@CreativePL: ale jaki jest twój zarzut? Ja nie oglądam TVNu, TVP Info, Polsat News, ani dzienników telewizyjnych, bo uważam, że istotniejsze i ciekawsze rzeczy znajdę sobie sam w internecie, gazetach albo książkach. Telewizję oglądam wtedy kiedy są programy z gośćmi, których sobie cenię, bo przekazują ciekawą wiedzę

Nie da się zaprzeczyć, że Fakty, Wiadomości bardzo często podają zupełnie nieistotne dla prawidłowego funkcjonowania państwa informacje (obecna sytuacja jest dość wyjątkowa, chociaż i
KREMZBROKUL - @CreativePL: ale jaki jest twój zarzut? Ja nie oglądam TVNu, TVP Info, ...

źródło: comment_l0BmExOJdDimvA6pBUKTjC8wZTl6xjHD.jpg

Pobierz
@KREM_Z_BROKUL: Twój własny post dał ci raka, nie fajnie :| Po porstu masa osób tutaj uważa, że w TV nie podaje newsów i trzeba ich szukać w internetach. Niestety prawda jest taka, że trendy na wykopie jak i na każdym portalu są takie że to TV dyktuje co się w nich pojawi.

@HitmaNeK_: Przed igrzyskami też codziennie nie ginęło 70 masek a jednak mikro jak i wykop był zalany informacjami
Niestety prawda jest taka, że trendy na wykopie jak i na każdym portalu są takie że to TV dyktuje co się w nich pojawi


@CreativePL: przecież to oczywista nieprawda, to że teraz dominuje Ukraina wynika z tego, że to jest ważny sąsiad dla Polski i dzieją się tam dość spektakularne rzeczy o istotnym znaczeniu politycznym, równie dobrze mógłbyś zarzucać Wykopkom to, że wrzucają znaleziska o wojnie polsko-rosyjskiej, bo Rosja nas zaatakowała
@KREM_Z_BROKUL: Aha. Czyli jak zaczęły się igrzyska to nie był ważnym sąsiadem na kilka dni, natomiast jak się skończyły dla nas znowu się stał tak?

Sam #!$%@? głupoty. Poczytaj sobie archiwum z mikro i wykopu zobaczysz że na czas igrzysk temat ukrainy nie był w ogóle poruszany, jak igrzyska dla nas się skończyły znowu zaczął być poruszany.
Aha. Czyli jak zaczęły się igrzyska to nie był ważnym sąsiadem na kilka dni, natomiast jak się skończyły dla nas znowu się stał tak?


@CreativePL: ale jak się zaczęły igrzyska to nie było strzelania do ludzi i tak intensywnych starć, uporządkuj swoje zarzuty, albo nie pisz przynajmniej głupot
@Vladimir_Smirnoff: Lol, i akurat te dni względnego spokoju wypadły idealnie na czas igrzysk Polaków w soczi. No na pewno. Pisałem już wyżej ale się powtórzę bo chyba nie czytałeś. Przed soczi też były dni spokoju a mikro i wykop był zalany Ukrainą.