Wpis z mikrobloga

@Hariel: Nie wiem do czego pijesz, ale jako osoba która nie jest z Polski, byłem zmuszony niejeden problem niestety rozwiązywać siłą (ponieważ wobec niektórych mediacja nie wystarczy), więc wmawianie że siła się nie liczy jest strzelaniem sobie po stopach. Co do genetyki, bardziej niż o siłę, chodziło mi o energię i budowanie sylwetki, atletyczność.
@PogromcaPedzlakow skąd zaskoczenie? jeżeli cała twoja gospodarka opiera się o łapanie zwierząt w dziczy, to jasne, że ewolucja premiuje tężyznę fizyczną. "biali" od około 12 tysięcy lat rozwijali rolnictwo, które aż takiej sprawności nie wymaga.
@PogromcaPedzlakow a nie rozumiem o co chodzi. Zawsze i wszędzie mówi się o fizycznej wyższości czarnych nad białymi. Stworzył się z tego pewien stereotyp, "biali nie potrafią skakać" czytaj czarni są lepsi w koszykówce. Liczba czarnych medalistów na zawodach lekkoatletycznych też nie jest zaskoczeniem.
Podobnie memy wyśmiewające Azjatów z ich umiejętności matematycznych.
W sumie jako biali wypadamy nijako, tacy średniacy. Ani super sprawni fizycznie, ani super inteligentni. A mówienie że nie ma