Wpis z mikrobloga

O cię #!$%@? co właśnie zobaczyłem na reddicie.

2 tygodnie temu post, w którym baba się pyta, czy jest dupkiem ze względu na to, że zmusza męża do powrotu do pracy, w której chłop 6 miesięcy temu przejechal tirem samobójczynie i ma mocną traumę po tym wydarzeniu.

Dzisiaj płacz na subreddicie typowym dla silnych, niezależnych kobiet, że chłop kilka dni po powrocie do pracy #!$%@?ł się na jej oczach i zostawił ją z problemami. Oczywiście baby jeszcze bronią ją w komentarzach, że to nie jej wina xD
RobieZdrowaZupke - O cię #!$%@? co właśnie zobaczyłem na reddicie. 

2 tygodnie temu ...

źródło: IMG_20230813_051119

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Babka opisuje, że nie ma żadnych pieniędzy, grozi jej bezdomność, musi pracować na pełen etat, właśnie straciła męża i jest w końcowym stadium ciąży - serio myślisz, że opisywanie historii swojego życia na Reddicie byłoby w top 500 na liście jej priorytetów?
  • Odpowiedz
Wierzysz w nieweryfikowalne historie randomów z neta? 4chanowe greentexty też łykasz jak młody pelikan? ( ͡º ͜ʖ͡º) Np te konto które wypisuje te pierdoły zostało założone 16 dni temu, pewnie zaraz zostanie skasowane a ty się brandzlujesz do jakiegoś trolla. To tak jakbyś brał na serio wysrywy zielonek na wykopie. Przeczytałem parę zdań tej zarzuty - 8 miesiąc w ciąży, kościół nie pomoże bo samobój to grzech
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: reddit to ściek, nie ważne co op pisze tlum zawsze przyklaskuje. To olbrzymi problem reddita bo przez podzial na te #!$%@? subredity wszyscy są zamknięci w jednej bańce. Dlatego lubie wykop bo pomimo że często skręca w jakąś stronę to jak cos wyrzucisz masz gwarancję że ktoś sie z tobą nie zgodzi, i moze nawet poda jakijś argument.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Kurde tyle lat ma już Internet, a niektórzy dalej uważają, że to co tam wyczytają jest prawdziwe xD Czytając powieści też wierzycie, że historia książki wydarzyła się w realnym życiu? xD
  • Odpowiedz