Wpis z mikrobloga

O cię #!$%@? co właśnie zobaczyłem na reddicie.

2 tygodnie temu post, w którym baba się pyta, czy jest dupkiem ze względu na to, że zmusza męża do powrotu do pracy, w której chłop 6 miesięcy temu przejechal tirem samobójczynie i ma mocną traumę po tym wydarzeniu.

Dzisiaj płacz na subreddicie typowym dla silnych, niezależnych kobiet, że chłop kilka dni po powrocie do pracy #!$%@?ł się na jej oczach i zostawił ją z problemami. Oczywiście baby jeszcze bronią ją w komentarzach, że to nie jej wina xD
RobieZdrowaZupke - O cię #!$%@? co właśnie zobaczyłem na reddicie. 

2 tygodnie temu ...

źródło: IMG_20230813_051119

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Wierzysz w nieweryfikowalne historie randomów z neta? 4chanowe greentexty też łykasz jak młody pelikan? ( ͡º ͜ʖ͡º) Np te konto które wypisuje te pierdoły zostało założone 16 dni temu, pewnie zaraz zostanie skasowane a ty się brandzlujesz do jakiegoś trolla. To tak jakbyś brał na serio wysrywy zielonek na wykopie. Przeczytałem parę zdań tej zarzuty - 8 miesiąc w ciąży, kościół nie pomoże bo
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: w ogóle czytałeś co ona tam napisała? byla w 8 miesiącu ciąży, nie mieli już pieniędzy, uczęszczał na terapię, jest to zdecydowanie ciężka sytuacja, ale nie jest to sprawiedliwe tak oskarżać tą kobietę bo ona też nie miała za bardzo wyjścia. To że 1% kobiet na starym twitterze to roszczeniowe i zapatrzone w siebie osoby to nie oznacza że pozostała część jest taka sama. Nie powinno się tak pochopnie
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Na reddicie jest mnóstwo wannabe "kreatywnych pisarzy", którzy wymyślają maksymalnie "klikalne" i poczytne historyjki, pozując na autentyczność. To trochę wygląda jak jedna z takich, szczególnie patrząc na wiek tego konta i brak historii innych postów na jakieś inne tematy.
  • Odpowiedz
@Emes91: Jest to możliwe, ale równie prawdopodobnie jest to "throwaway account" stworzone do dodania jednego lub kilku postów w miarę anonimowo. Bardzo popularne na subredditach typu AITAH. Na reddicie nie mają AMW i radzą sobie w taki sposób.
  • Odpowiedz