Wpis z mikrobloga

Jestem tak zmuszony odpisać temu tępakowi bo mnie zblokował. Ale to i tak nie do niego tylko muszę zdementować jego kretyńskie wypociny bo kuc po prostu kłamie w tym poście:

@tyrytyty:
Social Housing to nie Social Rent - są to kompletnie inne rzeczy, ale oczywiście nie wiesz tego bo wolisz wyciągnąc wnioski które pasują ci do głupiego światopoglądu, a ta informacja obaliłaby całą twoją tępą tezę. Social Housing to normalne mieszkania councilowskie za które się płaci i nie ma żadnych dopłat.Jest dokładnie odwrotnie, do Councilów wpływa ogrom kasy z tych domów/mieszkań.

w UK nie mieszkasz. Problem w tym że nie potrafisz/nie masz warunków aby przeanalizować te statystyki poprawnie, nie rozumiesz tutejszych praw i zasad którymi rządzą się mieszkania "Councilowskie", na jakich zasadach się je dostaje i ile się za nie płaci, bo oczywiście siedzisz w PL i #!$%@? głupoty na podstawie jakichś obrazków na podstawie których wyciągasz głupie wnioski, aby móc masturbować się nadal do Mentzena i Korwina i próbować do tej masturbacji zmuszać innych.

Skończ kłamać i #!$%@? z tagu kucu. Obrazek też łap, może sie czegoś nauczysz.

#uk #polityka #londyn
Varin - Jestem tak zmuszony odpisać temu tępakowi bo mnie zblokował. Ale to i tak nie...

źródło: Screenshot 2023-08-13 015704

Pobierz
  • 2