Wpis z mikrobloga

@Ryksa: tak jest dzisiejszy świat skonstruowany właściwie zawsze był szare jednostki które nie mają umiejętności które pozwalały by wyróżnić się z przeciętności są i żyją przeciętnie czyli tak jak ty. Niestety żeby awansować społecznie/finansowo musisz się rozwijać i pozyskać umiejętności pożądane aktualnie na rynku pracy. Tak to działa w dzisiejszych czasach. Moim zdaniem nie jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzkości, ale lepszego na razie nikt nie wymyślił. Mieliśmy komunizm, ale jak
  • 0
@zeszyt-w-kratke: jakbym miała zawód który zapewnia mi coś powyżej minimalnej, to nie pracowałabym za minimalną co nie? szukam juz drugiej pracy na 1/2 etatu, ale ciezko znalezc godziny w ktorych moge pracowac, nawet jak juz znajde to nie oddzwaniaja. zostaje mi dzieciak i 500+
jakbym miała zawód który zapewnia mi coś powyżej minimalnej


@Ryksa: co ja mam ci napisać musisz sie rozwijać i swoje umiejętności, możesz zgłosić się do urzędu pracy tam jest też chyba sekcja aktywizacji zawodowej czy doradztwa zawodowego być może że wyślą cię na jakieś kursy doszkalające z excela albo coś takiego, ale raczej sądzę że to raczej nie wiele warte. Możesz też spróbować poszukać jakichś kursów w internecie z danej dziedziny
@Ryksa: Jaka to branża? Jak studiujesz i masz brutto netto to niby spoko. Ja na studiach pracowałem na zwykłej umowie i te 3 msc na stażu musiałem przeboleć na minimalnej krajowej xd