Wpis z mikrobloga

Uwielbiam Sobola i gdybym miał wybrać sentymentalny top 3 zawodników, którzy grali w Wiśle to pewnie byłby w pierwszej trójce z Głową i Cantro. Nigdy też nie byłem zwolennikiem zmienny trenerów przy jakiejś zniżce formy czy gorszej passie. No ale powiedzmy sobie szczerze, im dłużej Radek będzie trenerem Wisły w tym większe gówno się utopimy na początku sezonu. W reprezentacji była laga na Robercika, a u nas są zajęcia na macie. Macie Hiszpanie piłkę i grajcie. Zero taktyki, zero innego pomysłu na grę. Nawet jakby przyszła jakąś lepsza seria, to nie wierzę w progres tej drużyny. Jestem pewny, że będą grali cały czas to samo, bez innego pomysłu.
#wislakrakow
  • 3
@bartman09 byłem pierwszym obrońcą Sobolewskiego jako trenera, ale nad tym klubem panuje jakaś klątwa albo trener rzeczywiście jest słaby albo piłkarze są słabi. Nie wiem jest co roku rewolucja z transferami, a to gowno daje xD nie rozumiem.
@parov_stelar Nie uważam, że piłkarze są słabi. Mamy kilkunastu dobrych jak na 1 lige zawodników i resztę co najwyżej średnich. Problem w tym, że jak nie idzie to ciągle rozgrywanie pod polem karnym rywali i przeciwnik się stawia i walczy, to oni nie wiedzą co robić. Zupełnie jakby nie było przygotowanych różnych wariantów gry, tylko all-in i jedziemy tiki taką bez względu na to czy to dobry pomysł na rywala czy nie.