Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo, ja wiem że ostatnio są coraz większe nastroje ANTY-Ukraińskie na tagu... ale dlaczego jako z kolejnych powodów do szkalowania ich przedstawicieli jest fakt że coraz więcej osób po wojnie nie chce wracać na to rozwalone/zaminowane zadupie?

Chociażby wczoraj; wpadło wykopalisko mówiące że większy % Ukraińców przebywających na zachodzie deklaruje że NIE wróci do kraju po wojnie... I wielkie oburzenie w komentarzach?! No bo jak to? Chcecie mi powiedzieć że młode osoby (i starsze też) żyjące dotychczas w biedzie i ubóstwie, w skorumpowanym kraju, obecnie ma możliwość przebywania w demokratycznych, rozwiniętych krajach z masą perspektywach?!

I nagle teraz wchodzi Polak, żyjący z gwarantem bezpieczeństwa (NATO/UE) i mówi że jakaś Ukrainka czy Ukrainiec MA wrócić po wojnie do swojego kraju?

#ukraina
  • 3
  • Odpowiedz
Chociażby wczoraj; wpadło wykopalisko mówiące że większy % Ukraińców przebywających na zachodzie deklaruje że NIE wróci do kraju po wojnie... I wielkie oburzenie w komentarzach?! No bo jak to? Chcecie mi powiedzieć że młode osoby (i starsze też) żyjące dotychczas w biedzie i ubóstwie, w skorumpowanym kraju, obecnie ma możliwość przebywania w demokratycznych, rozwiniętych krajach z masą perspektywach?!


I nagle teraz wchodzi Polak, żyjący z gwarantem bezpieczeństwa (NATO/UE) i mówi że jakaś
  • Odpowiedz