Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux:
Z doopy cos takiego. Gdzie jest filmik z zatrzymania delikwenta?
Nagrywający to skończona ciota bo powinien najpierw zadzwonić na milicję skoro jest dochodzenie w tej sprawie.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasz-lux ja nie wiedziałem, i jak nie zobaczę nie będę kogoś oskarżał.
jak ja pójdę za tobą, włączę nagrywanie i w necie napisze na całą Polskę że ty to klejisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@lukasz-lux człowieku jak by do mnie Ukrainiec podszedł i coś #!$%@?.... to też bym się nie odzywał tylko jeszcze szedł szybciej xD
edit. w sumie co miał robić? xD
  • Odpowiedz
Z doopy cos takiego. Gdzie jest filmik z zatrzymania delikwenta?


@Uddhx: Pewnie delikwent przy próbie zatrzymania wyciągnął by legitymację pewnej trzyliterowej agencji.
  • Odpowiedz
@Uddhx: A potem wykopalisko z płomieniem, "UPAwiec pobił rodaka!!!oneoneone", top komentarz: "To sobie ściągnęliśmy bydło do kraju. Atakują niewinnych rodaków, Wyslać go na front." A typek chciał sobie popracować w żabce za najniższą krajową, a teraz ma zatrzymywać jakiś fajnorusaków bo @Uddhx wyzywa go od ciot.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasz-lux no i nic, jeśli faktycznie, zostaną mu postawione zarzuty i tyle. Dalej twierdzę że z tego filmiku nic nie wynikało xD

Mirku ile razy to już kogoś w internecie zlinczowali a potem, olaboga to jednak nie on.
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: Typie przecież ja tylko odpowiadałem na zarzut @Uddhx że ukrainiec co to nagrywa powinien go pobić czy coś. Dobrze że go złapali, mam nadzieję że go wsadzą na kilka lat. Nie tylko przez nalepki wagner, ale dodatkowo za same nalepki jak ja tych patusów nienawidzę.
  • Odpowiedz