Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam możliwości światłowodu już od bardzo dawna od kiedy 6 lat temu dostałem karteczkę orange, którą wysłałem ze zgodą na budowę i od tamtej chwili cisza. A mieszkam w mieście 20k+ mieszkańców i prawie w samym centrum.. Mam pytanie w sprawie oferty operatora #play
Czy internet " Internet domowy NET BOX UNLIMITED z modem zewnętrznym " jak jest napisane, rozumiem bez lejka oferuje 800Mb/s pobierania i 133Mb/s wysyłania? O ile mam internet w t-mobile bez limitu ale 80MB/s i jest ok. Tak jak wyglądałby ping grając w gry na tym szybkim internecie z oferty play'a? Bo sama prędkość nie jest mi potrzebna jeśli ping jaki mam obecny ok 60 będzie taki sam w ofercie play'a. A właśnie na tym się skupiam, cena może wysoka ale może ktoś miał doświadczenie z tą ofertą i wie jakie opóźnienie jest w grach?
#pytanie #play #operator #operatorzy #tmobile #internet #swiatlowod



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: wszystko zalezy od nadajnika do ktorego sie podlaczy urzadzenie, bardzo indywidualna sprawa, najlepiej badac w godzinach 19-20 bo wtedy nadajniki najbardziej po czapie dostaja, wziac karte od play i sprawdzac, zapytac czy ten internet ma jakis wyzszy priorytet nad innymi itd
  • Odpowiedz
Zgłaszałeś zapotrzebowanie na internet.gov.pl? Ja mieszkam na wiosce niecały 1k mieszkańców i mój adres jest na tej liście
  • Odpowiedz