Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy tutaj to idioci, nawet nie prześledzą mojej historii w internecie i postów czy relacji sprzed kilku lat, a wypisują jakieś głupoty, że "co tak nagle wyzywasz kobiety dla atencji". Wyzywam kobiety od lat, bo mam swoje powody i nie podoba mi się to, jak są wystawiane na piedestał. Atencji też nie potrzebuję, mam chłopaka, ale fajnie czasem podyskutować z kimś kto ma podobny punkt widzenia, więc jestem tu. Pozdrawiam lub nie, zależy dla kogo.
  • 31
@kajak98 Nie chodzi o posiadanie cycków i cipki. Chodzi o to jakie podejście ma społeczeństwo do kobiet. Uczenie ich niepoprawnych wzorców (artykuły gloryfikujące mieszanie się ras) i bycia chciwym np. w związku. Wymagania z kosmosu. Poczytaj sobie tag przegryw lub logikaróżowychpasków i tam pewnie będzie sporo różnych przykładów
@kleboldswaifu Gdyby nie to społeczeństwo i ich podejście to nie zarabiałabyś jako #!$%@? xD Poszłaś najłatwiejsza drogą i wykorzystujesz to że masz cipe kretynko.Hipokryzja lvl1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adepexia Trochę mijasz się z tym co ja w ogóle mam na myśli. Tu nie chodzi o to jak ktoś zarabia, przecież jak ktoś chce coś kupić, to sam o tym decyduje. Chodzi mi o nierówności pomiędzy mężczyznami i kobietami wynikające z głaskania po główce kobiet i uczenia ich głupot (feminizm)
@kleboldswaifu To ty nie rozumiesz.Bez feminizmu i normalizowania przez społeczeństwo takich zachowań jak #!$%@? się w internecie dalej byś dawała dupy w burdelu.W pełni korzystasz z tego co feminizm daje więc jesteś hipokrytka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adepexia No nic na to nie poradzę, ty myslisz, ze ja lubie te prace? max 3-4 lata i pewnie znikam jak sie poucze troche w szkole i zaloze jakis biznes. I nadal - chodzi mi chociażby o zachowania względem meżczyzn - dla ciebie to normalne, ze baba jest utrzymywana przez mezczyzne? albo, ze zdradza go na boku z murzynem, albo na jakichs dyskotekach?
@Adepexia no to ani nie wyjaśniłeś, ani nie powiedzialeś nic nowego każdy z starych użytkowników ją zna. Brawa dla ciebie ze wolisz tracic czas na to zamiast wyjsc z domu i zrobic cos tworczego.
@cybulion Jeśli nie widzisz hipokryzji typiary która ma problem do feminizmu a sama w pełni z niego korzysta to xD Ty nie wyszedłeś od ponad 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)Znam ją od dawna.To nie pierwsze moje konto.
@cybulion Jasne że tak.Problem w tym że szerzy tą swoją nienawiść nie widząc swojej hipokryzji.Zapomniałem dać na czarno jej na nowym koncie.Zara to zrobię.PS.Niedawno pisała że jakby mogła to zabiłaby wszystkie kobiety xD stąd mój dzisiejszy komentarz do jej wpisu.Nic już jej nie pomoże ehh.
@kleboldswaifu a mogłabyś mi wytłumaczyć jak to jest ze robisz to co robisz a potępiasz to co na tagu logikarozowychpaskow i gloryfikując tag przegryw?
Jaki był proces decyzyjny ze zaczęłaś robić to co robisz wierząc w to co wierzysz?

@kajak98 Czy to, że muszę (tak, muszę, bo nie mam póki co lepszej opcji, żeby zarabiać pieniądze bez wykształcenia) działać online to oznacza, że od razu muszę być feministką, girl power itd.? Nie popieram zachowań tj. patrzenie na wygląd i odrzucanie kogoś z tego powodu, patrzenie na pieniądze, mieszanie się ras, pasożyctwo (nie wiem czy dobrze odmieniłam to słowo) i wyżej też wymieniłam kilka innych
@kajak98 I od razu napiszę, że tak - ja nie patrzę na wygląd, pieniądze, murzynów, pracuję sama na siebie itd. Jakbym spotkała faceta z wyglądu 0/10, a byłby fajny, inteligentny i miły, to bez problemu z nim być. Dlatego też nie rozumiem dążenia do jakiejś perfekcji i szukania idealnych partnerów po wyglądzie, niepojęte