Wpis z mikrobloga

@Pan_Orama pamiętam jak czytałam o twoich początkach, zastanawiałam się ile to potrwa. ty wynajmujesz czy kupiłeś coś? i jak dajesz radę się utrzymać? patrzyłam te ofery na Grecję i widziałam, że stawki nie powalają. no ale wioska na Krecie to co innego w kosztach życia niż Ateny. :)
  • Odpowiedz
  • 2
@biauywilg: kupione na wlasnosc, no pracuje dla polskiej firmy na ta chwile, szalu nie ma, nowych iphonów kupował nie będe ale mam na zycie :) no jak dobrze pójdzie to grecka firma od wrzesnia i ciut lepsze warunki niz w polsce (umowa zlecenie) xDD
  • Odpowiedz
  • 1
@Makowiecky jeśli wybierasz się na lotnisko Herakleion to mogę ci poradzić,
pod Herakleion masz Pałac Knossos, fajne do zwiedzenia, w samym Herakleion masz fontannę, która jest taka wizytówką miasta można powiedzieć, twierdzę wenecka w porcie, a na pewno do zobaczenia muzeum.
kilka km na wschód polecał bym się udać do cretanAquanarium w Kato gouves, naprawdę super miejsce, Malia, Hersonisos to takie typowo turystyczne miejsca - knajpy, restauracje itp... więc nie polecam, W Mali również są wykopaliska pałacu minionskiego, też można zobaczyć. Agios Nikolas fajne miasteczko, większe, jezioro w środku miasta ma swój klimat, można też popłynąć na spinaloge - wype trędowatych, gdzieś też niedaleko Agios ponoć jest jakiś park safari z lemurami, ale nie byłem.
plażę to z nazw nie pamiętam wszystkich.
Dalej na wschód masz fajne wioski typowo Kreteńskie, choćby Płachia Amos, fajna mieścina, Exo Muriana, no i zejście na Wąwóz richtis, polecam! ale rano i od strony miasteczka A nie od strony plaży.
Sitia to moja mieścina fajna, portowa, dalej masz Plażę Vai, typowo turystyczna, 2.5km od niej jest lepsza no bez turystów i z zatopionymi zabytkami (polecam maskę)
  • Odpowiedz
@Pan_Orama: no i super :) a tak z ciekawosci ile zaplaciles? mysle nad zakupem nieruchomosci w przyszlosci gdzies na poludniu Europy (moge zdalnie 5 miesiecy w roku pracowac wiec zawsze cos :D)
  • Odpowiedz