Wpis z mikrobloga

@oydamoydam: Mam wrażenie, że to obrzucanie gównem to część zachodniej propagandy. Wiadomo jest daleko od ideału, ale wykwalifikowani ludzie bombardowani przekazem pt. montownia europy jadą na zachód robić w ich przemyśle zamiast w naszym.
  • Odpowiedz
@oydamoydam: próbowałem. Z Tajlandii, Filipin i Białorusi.
Kompletna i absolutna porażka w każdym wypadku.
Tylko samobójstwo już zostało.
Już lepiej być Żydem w III Rzeszy niż Polakiem w Unii Europejskiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@sqlserver: Nie znam ciebie kolego, ale z tego co wypisujesz to wynika, że ty masz jakiś problem ze sobą. Na pewno brak wiary w siebie, jakieś niepotrzebne kompleksy.

Przecież gdybyś spotkał kobietę, ktora cię nachalnie adoruje i jednocześnie twierdzi, że jest beznadziejna, warta tylko wzgardy i myśli o samobójstwie to zapewniam cię, ze sam byś w te pędy od takiej babki zwiał. No kto chce wiązać się z kimś z
  • Odpowiedz
@oydamoydam: i tu się mylisz. Interesują mnie wyłącznie kobiety z problemami.
Ale wracając do tematu.
Bardzo dobrze wiem, że żadna kobieta nie wybaczy mężczyźnie popełnienia żadnego błędu.
Takim błędem w moim przypadku był 17 lat temu kiedy w tym gównianym państwie było straszliwe bezrobocie wyjazd do pracy w CERN
Tam była straszliwa dyskryminacja że względu na narodowość a żadna kobieta nie zwiąże się z mężczyzną który był dyskryminowany.
Zostało mi
  • Odpowiedz
  • 0
@sqlserver: No proszę cię. Jesteś inteligentnym człowiekiem, bewnie sie dorobiłeś nawet majątku i gadasz tu jak potłuczony w kółko o tym samobójstwie. Potrzebujesz jakiejś pomocy psychologicznej.

W tym gównianym kraju jak piszesz sa mężczyźni wcale nie supermeni, ktorzy mają kobiety. Są też tacy, ktorych kobiety rzuciły, maja utrudniony dostęp do dzieci i nie mówią o samobójstwie.

Jest masa kobiet, które są samotne. I to też dlatego, ze wybrały dorabianie się
  • Odpowiedz
@oydamoydam: nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia bo od lat 100% energii wkładałem w znalezienie żony i spotykałem się tylko z pogardą bo pracowałem za granicą więc jest jestem i zawsze będę tylko śmieciem na dnie.
Nie ma czegoś takiego jak samotna kobieta w tym zastanym kraju
Byłem na wielu kursach tańca i jazdy konnej i wszędzie mężczyźni są traktowani jak gówno bo tak traktowani są mężczyźni
  • Odpowiedz
  • 0
@sqlserver: No fakt nie mam pojęcia, bo samotny byłem lata temu i to bardziej przez to, ze nie podobały mi sie kobiety, ktore mnie chciały. Z perspektywy czasu to nawet żałuję, że je odtrącałem trzeba było korzystać z ich ukrytych wdzieków gdy był ku temu czas.

Z mojej perspektywy problemem było zawsze miejsce gdzie możnaby spotkac fajne dziewczyny. Siedząc w domu nikogo nie spotkasz, choć fakt dzis jest internet, ale
  • Odpowiedz
  • 0
ale ponieważ pracowałem za granicą to zostaje mi tylko samobójstwo


@sqlserver: Myślałem całe życie, że Polki lubią wysokich, bogatych i z doświadczeniem pracy za granicą. A tu sie okazuje, że po pracy za granicą człowiek jest nic nie wart na rynku matrymonialnym i pozostaje juz mu tylko samobójstwo. Muszę zweryfikować swoją wiedze o życiu i przestrzec syna (jeszcze jest w podstawówce) przed robieniem kariery za granicą.
  • Odpowiedz
@oydamoydam: dokładnie.
Wyjazd za granicę to jest społeczna śmierć.
Byłem za granicą 7 lat: 5 w CERN i 2 w DESy.
Tam zero kontaktu z ludźmi poza pracą bo ze śmieciem z Polski nikt się nie będzie zadawał.
Kiedy wróciłem to wszyscy byli znajomi w międzyczasie pozakładali rodziny i nie chcieli mieć do czynienia z nieudacznikiem który przez 7 lat nawet nie miał szans ma rozmowę z kobietą.
Rodzice też mnie znienawidzili bo jestem sam czyli
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem kilka prób samobójczych, ostatnią w lipcu ale policja mi wbiła na chatę.

Takich jak ja jest w tym kraju jeszcze 5 milionów.

Tak wygląda ten wspaniały rozwój Polski.


@sqlserver: Sory, że wyciągam tu teraz jakieś swoje wnioski, moze z dupy. Wydaje mi się, że problem jest w tobie. Tylko w tobie. Musisz miec jakiś problem psychiczny i jego trzeba wyleczyć. Samobójstwa nie popełniaja raczej ludzie zdrowi psychicznie. Może to jakaś
  • Odpowiedz
@oydamoydam: mam mało #!$%@??
Jestem kompletnie odrzucony przez społeczeństwo.
Od 17 lat jestem nikim, śmieciem na samym dnie.
Coś takiego jak pójście na imprezę jest dla mnie równie osiągalne jak lot na Marsa.
Coś takiego jak święta czy sylwester jest dla mnie nie do pomyślenia, kilka lat temu ojciec powiedział mi wprost, że jak takie samotne gówno jak ja chce mieć święta to żebym szedł do noclegowni dla bezdomnych, tam jest dla takich śmieci jak ja miejsce.
Po pracy która jest oczywiście w samotności przy komputerze mogę tylko pójść w samotności do lasu albo siedzieć sam w domu, bo nie mam ani
  • Odpowiedz