Wpis z mikrobloga

@Rad-X: Jak w reklamach to tak średnio bo oni tam za dużo kombinują żeby osiągnąć taki efekt :P

Natomiast faktycznie chyba dwa takie miejsca to Express Pizza Prostokątna jak dołożysz extra ser lub ewentualnie Party Pizza też z drugim dodatkowym serem. Z tych dwóch Express jednak lepsza. No ale jest prostokątna wiec :)

Pizza Station to dla mnie akurat poziom niżej niż te dwie, ale znam jej fanów.
@Darth_Gohan: Express Pizza i Pizza Station bardzo zbliżony poziom i praktycznie ten sam rodzaj pizzy. Grube, wręcz pulchne ciasto, tłusta. Jak ostatnio jadłem te pierwszą to od razu mi się przypomniała pizza z Pizza Station. Jednak jakbym miał wskazać faworyta to wybrałbym Express.
@Domciu: Ale mówisz o Express prostokątnej?

Pizza Station dla mnie ma ciut gorsze składniki i jest znacznie, ale to znacznie bardziej tłusta niż ta z Express. Nie wiem jak oni to robią, ale zwyczajnie tak dla mnie (i kilku moich znajomych) jest.

Natomiast generalnie obie plus Party Pizza należą do grupy -> Ordynarne tłuścioszki jak najdalej od włoskiej.
@Darth_Gohan: Tak. Mówię o prostokątnej. Nie jest aż tak tłusta jak ta z Pizza Station, której tak jak mówisz mówiąc wprost leje się tłuszcz, ale w smaku jeśli chodzi o ciasto bardzo podobna.

Dokładnie. Typowo chamsko tłuste pizze do piwa.