Wpis z mikrobloga

@SebaD86: może to są twoje drużyny, to im kibicuj. Dla mnie ich sukces jest bez różnicy. Robienie rankingu bla bla bla. Z rankingiem czy bez dostaniemy jak będziemy tak grać od byle kogo. To nie ma być szczęście itp tylko wynikać z jakości a tej w polskiej piłce nie ma i zachodnie kluby nam uciekają. Siłę możemy pokazać na pastuchach i drużynach na południe czy północ od nas choć i tu
@SebaD86: Może jestem uprzedzony, ale piłkarze Legii są często agresywni i przepychają się #!$%@? wie po co.
Dzisiaj Pekhart, albo Mladenovic co bił zawodników Rakowa.
Słyszę Legia, to widzę agresywnych piłkarzy i kibiców bijących ich po karku bez szacunku.
I na deser, Legia często jest faworyzowana przez sędziów.
Nie, nie oskarżam nikogo o nic, ale to się często zdarza.
via Android
  • 1
@Atomus niby tak, ale fajnie byłoby mieć więcej drużyn w LM a nie LE czy jakimś LKE. No i Raków potrafi - pokazuje że można wygrywać.
A co do zachodnich lig - tam grają dobrzy zawodnicy, bo tam są pieniądze. W zachodnich ligach grają zawodnicy, co zarabiają więcej pieniędzy co cały Raków czy Pogoń.
@SebaD86: w LM? Przecież my mamy 0 drużyn LM więc o czym mowa :) Poziom ekstraklasy to faza grupowa ligi konferencji. Liga Europy to już są za wysokie progi dzisiaj. Raków fajnie wygląda na tle słabych drużyn ale daleko do poziomu najlepszych z ostatnich 20 lat jakie wystawialiśmy. Jak nie Aris to już Kopenhaga czy Sparta spokojnie odeśle ich w LE a potem ktos do LK
@krzykrzy1995: dlatego że na wykopie w 2017 jak liczyłem 5 ostatnich lat to wszyscy i tak mieli to w dupie i pisali bzdury że Legia sie kompromituje bo dostała 6:0 z Borussią czy coś tam. #!$%@? mam, bo Legia choćby przegrała w finale LM to na wykopie i tak będzie narracja że się do niczego nie nadaje XD
@PeterGosling: Legię po prostu ciężko lubić, po pierwsze za debilnych piłkarzy pokroju Josue, Tobiasza itd, po drugie za zadufanych kibiców, których jest od #!$%@?, być może efekt skali. Inna sprawa, że Legia ma, miała i zawsze będzie miała warunki jakich nie ma i nigdy nie będzie w Szczecinie, Częstochowie czy innym mieście i to powinien być klub pokroju szachtara czy dinama Zagrzeb minimum, a są po prostu #!$%@? słabi biorąc pod
@PeterGosling: ja mogę policzyć ostatnie 25 lat i uznam, że wisla ma wielkie sukcesy.

Nikt nielubi Legii, bo kibice są odklejeni jak i piłkarze. Wspominaj dalej 2017 rok, bo właśnie od tego roku zaczęły się chude lata w europie