Wpis z mikrobloga

  • 0
@levzor: no już mają prawie tysiąc osób w kolejce, więc ktoś ta jednak chce płacić(Cena za bilet 450k dolcow). Poza tym nie po to inwestują w nowe statki, by ta cena się utrzymała. Możliwości wzrosną, chętni zaczną się wyczerpywać to i cenę się dostosuje.
  • Odpowiedz
no już mają prawie tysiąc osób w kolejce


@LewCyzud: jeśli faktycznie tak jest to jestem w szoku, po ostatnich wynikach mówili, że chcą wziąć chyba 500mln zapomogi na dalsze funkcjonowanie, ciekawe kiedy sami zaczną się utrzymywać jeśli kolejka i takie ceny to za mało
  • Odpowiedz
@LewCyzud: o kredycie mówili jeśli dobrze pamiętam, ale dopóki zysku nie wykażą to kurs będzie na podłodze, dwa udane loty komercyjne, pozytywne rzeczy o których piszesz a ten dalej w śmieciach xd
  • Odpowiedz
  • 0
@levzor: Ich wycena z zupełnie innych powodow niż brak chętnych tak spada. Kolejne rozwodnienia, grubasy pozabezpieczane klauzulami anti dilution, cała masa bag holderow z pump and dump i później(teraz są w fazie spłakiwania, co w sumie na plus) i najważniejsze w kalkulatorze wychodzą śmieszne liczby.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: aż tak bardzo nie śledziłem co się z nimi dzieje, bo jak na pumpie przy 50$ sam Branson wyrzucał ten papier zapaliła mi się żółta lampka, że to wygląda na jakiś scam, może kiedyś odpalą jak spacex, ale to pewnie jeszcze lata się zejdą.
  • Odpowiedz