Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał taki problem z multimediami w samochodach vw? Mam w aucie dostępny apple car play i android auto. Wszystko działa, ale zawsze jak zbyt wiele się przwinie utworów przez ekran dotykowy, to cały system zawiesza się i następuje zresetowanie całego systemu multimedialnego, co bardzo denerwuje. Ostatnio jednak doszło też do tego, że cały ekran multimediów się po prostu zawiesza i nie da się zupełnie nic nacisnąć czy to przy podłączonym telefonie, czy normalnie bez niego. Wszystko działa, muzuka leci/nawigacja reaguje, ale dotyk nie działa. Wygląda to tak, jakby system myślał, że ktoś już dotyka ekran, często kafelki przy android auto drżą czyli jakby sytem myślał, że ekran jest ewidentnie dotykany. Boczne przyciski obok ekranu działają przy takim ,,zawieszeniu'' bez problemu, więc zapewne problem w 100% dotyczy dotyku. Wyłaczanie i włączanie ekranu nic nie daje. Czasami takie zawieszenie trwa po 2-3 dni. Nie wiem, to ten ekran jest rozdupcony/wadliwy, czy o co chodzi? To już #!$%@? można dostać, a auto nawet 100k km nie ma najechane......
Auto rocznik 2016.

#samochody #vw #motoryzacja
  • 1
@technojezus: Mam Seata z 2021 i w pewnym momencie podczas używania Apple Car play malował różowe smugi na ekranie nawigacji i nic nie dało się nic kliknąć jedynie ponowne podłączenie naprawiało problem na 5 minut i znowu. Po którejś aktualizacji przestało. Byłem w ASO ale pan od elektroniki miał długi urlop więc do dzisiaj nie wiem czy strona była po stronie softu w aucie czy od appla.
Ja bym jechał do