Wpis z mikrobloga

No to teraz wam powiem jak chcę się zesrać. Chcę się zesrać bo sranie jest teraz na topie. Chce srać powoli, chce #!$%@? czuć że to gówno wychodzi całym ciałem chce żeby wychodziły mi #!$%@? jakieś kalafiory i gąsienice. Chce #!$%@? srać w takich męczarniach że nawet stoperan nie będzie mi w stanie- nawet morfina nie będzie mi w stanie kloca uśmierzyć. Chce #!$%@? stracić wszystko całe 90 kilo jakie ważę, i jak już się wysram #!$%@? to chce żeby mnie #!$%@? do szamba i jak będę pływał tak ładnie napuchnę i #!$%@? z oczu mi będzie gówno wyłazić i #!$%@? oszczany taki szlam i będzie mnie to konsumować i będzie zajebiście. Będzie zajebiście niech żyje sranie #!$%@?, niech żyje sranie i kloc #!$%@? to są piękne rzeczy #!$%@?. Słuchajcie bo przecież każdy sra to żadna sztuka, ale tak zesrać się w męczarniach jak wszyscy ludzie patrzą to jest #!$%@? coś. Ludzie żyją #!$%@? pracują srają podcierają się a ty siedzisz i nic ci nie jest w stanie pomóc nic cię nie cieszy bo cie dupa tak #!$%@?, śmierdzi ci jakąs #!$%@? ropą bo masz tyle gówna w środku że gnijesz #!$%@?, już się nie mogę doczekać.... #milosnicykloca #przegryw #michalbialek
  • 1