Wpis z mikrobloga

@szymonhubert16: Weź tam jej napisz, że ludzi do roboty na produkcję brakuje, a nawet jak przychodzą tocsa tak #!$%@?, że prostymi narzędziami się nie potrafią poslugiwac i może zawsze zasilić szeregi danej firmy bo to czysta przyjemność.
  • Odpowiedz
@XYZ91: ja tej typiary przez 5 minut nie oglądałem nigdy, wiem kim jest bo na fejmie robiła wywiady. Screen z twittera, nie wiem jaki jest jej fenomen bo samą mordą jest odrzucająca, ale co sie dziwic jak ludzie ksajo oglądają
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Jasne, że mi ściska jak widzę jak taka patologia narzeka na swoje super ciężkie życie #!$%@? robiąc, pajacujac, pokazując swoje cipska jak niektórzy za hajs i to jest cenione dzisiaj, a nie ciężka praca i umiejętności.
  • Odpowiedz
@XYZ91 ale co szkodzi na przeszkodzie, żebyś sam zaczął pajacować, pokazywać swoje cipsko i zarabiać zajebisty hajs? Plus to jest od dawna cenione bardziej niż ciężka praca.
  • Odpowiedz
@heatblast1221: No właśnie wręcz przeciwnie. To co wymyślił Xayoo to mistrzostwo jeżeli chodzi o streaming. Chłop potrafi zrobić sobie przerwę na ponad rok i jak wraca, to ma mnóstwo widzów i świetne wyniki a to wszystko dlatego, bo zebrał sobie grupę nerdów, którzy działają pod jego szyldem i trzymają te wyświetlenia dzieląc się widzami na zmiane, robiąc godzinki itp. A jak wraca to streamuje sobie w weekendy. Nie musi prowadzić YT,
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Dobre wychowanie z domu, zasady. Jeśli dla Ciebie takie gówno jak się teraz dzieje jest ok, a nie że ktoś zajebiście robi coś pożytecznego dla świata to nie mamy nawet o czym gadać. Świat stanął na #!$%@? i tańczy sobie breaka
  • Odpowiedz
@XYZ91 czyli jednak robienie z siebie debila i pokazywanie swojego nagiego ciała jednak nie jest takie spoko?
Jak ktoś robi coś zajebiscie i jest to pożyteczne dla świata to też zarabia dobry hajs. Tylko, że hydraulik takim kimś nie jest, żeby nie było.
  • Odpowiedz