Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wprowadzenie katastra miałoby dodatkowy plus. Uratowanie mojego starego przed kupnem mieszkania w wymierającym miasteczku pod wynajem. Bo jak to synek, na tym nigdy nie stracę mimo, że ceny spadały tam przez cały ten rok. Uratujcie mojego starego cebularza. Jak usłyszałby że miałby zapłacić jakiś nowy podatek albo kilka tys więcej podatku przy kupnie to by go powstrzymało.
PS. Gdyby się okazało, że kupiłby to mieszkanie i nie dałoby się wynająć to i tak nie sprzedałby taniej gdyby ceny poszły jeszcze w dół. Znam go i wiem że trzymałby to mieszkanie, bo sprzedaż oznaczałaby przyznanie się do bledu i wiem, że takich ludzi jest więcej. Pokazywanie mu ogłoszeń na sprzedaż wiszących niewiadomo ile i liczenie mu że to się nigdy nie spłaci nie działa. Ma odłożone tyle ile po spadku kosztuje mieszkanie w mieścinie 30 tys mieszkańców i zamiast wydać na swoje zdrowie lub odpoczynek chce się bawić w inwestowanie. Nie powinienem się wtrącać, ale czuję, że będą z tego stres i jego kłótnie z moją mamą

#nieruchmosci #pieniadze #inwestycje #polskiedomy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1