Wpis z mikrobloga

Dostaję co parę dni sms-y od #ing, żeby zasilić kartę płatniczą, bo nie mam wystarczających środków do zapłaty kwoty 55,20 zł. Nie wiem kto i dlaczego chce ode mnie taką kasę ściągnąć. W bankowości internetowej nie ma żadnej informacji, bo to nie przelew, ani żadna blokada.
Czy na infolinii banku dowiem się o co chodzi? Gdzie mogę to sprawdzić? Nie chcę zasilać karty, żeby tylko się dowiedzieć kto ściągnął ode mnie kasę i robić chargeback.

  • 3
Czy na infolinii banku dowiem się o co chodzi


@Ventod: tak

Nie chcę zasilać karty, żeby tylko się dowiedzieć kto ściągnął ode mnie kasę i robić chargeback.


@Ventod: powiedz na infolini zeby ci wyrobili nowa karte bo gdzies wyciekly numery tej
  • 0
To niekoniecznie znaczy, że wyciekły dane karty. Może to jakaś pomyłka, albo czegoś nie pamiętam, mimo tego, że nie podaję numeru karty w wielu miejscach.
Nie lubię kart płatniczych, podaję numery tylko jak nie mogę w inny sposób opłacić należności. Jak widać nawet karta przedpłacona nie jest bezproblemowa. Nawet jak bym zamknął kartę, to nie mogę olać sprawy, tylko muszę dowiedzieć się o co chodzi, bo wiem, że roszczenie nie wygasa w
Nawet jak bym zamknął kartę, to nie mogę olać sprawy, tylko muszę dowiedzieć się o co chodzi, bo wiem, że roszczenie nie wygasa w momencie, gdy nie można ściągnąć pieniędzy - jak sobie kartę zmienię, to odsetki mogą rosnąć.


@Ventod: dlatego powinienes pytac infolini, nie wykopu, co probuje pobrac ta kwote i jezeli to nic od ciebie to im to zglaszasz i oni powinni wymienic karte i nie pozwolic na dana