Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie wkurza? Blogi podróżnicze i ich poradniki co zwiedzać.
W sensie nie wszystkie, ale masa z nich działa tak, że Julka była 4 dni w danym miejscu jakoś w listopadzie bo tanie loty i hotele i MUSI napisać poradnik co zwiedzić xD

Chciałem poczytać sobie o jeziorze Como, wszedłem w pierwszy poradnik wyskakujący w google i okazało się, że Julka była w tylko jednej części jeziora, zwiedziła 5 miejscowości i dwie wille i ona pisze PORADNIK xD

Po jakimś czasie znalazłem fajny poradnik od osób które na Como zjadły zęby i faktycznie mogą się na ten temat wypowiedzieć, ale co to za moda, że każdy pisze poradniki co do zwiedzania?
Żeby chociaż czymś się od siebie różniły i dawały jakieś ciekawe protipy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podroze #podrozujzwykopem #bekazpodludzi
  • 10
@erni13: gorsze są vlogi, gdzie też parka sobie pojechała gdzieś. Chcesz się coś dowiedzieć, a tu tylko ich ryje i "tutaj mieszkamy hihihi" i potem non stop #!$%@? do kamery, że tutaj to są lokalsi, a oni idą poza szlakiem
  • 3
@elzevir: @HansLanda88 Z polskich najlepszy jaki znalazłem to ten kierunekwlochy chociażtez bardziej koncentruje sie na poludniowej części jeziora ale w morzu gówna całkiem ładnie się błyszczy xD

@Konkol Jezu vlogow to ja nawet nie próbuję oglądać xD To są już atencjuszki na najwyższym poziomie. 30 minutowe odcinki gdzie jedzą obiad i jadą z hotelu do randomowej turystycznej atrakcji
@erni13: ogólnie zrobiłabym to 100 razy lepiej, ale wstyd mi jest wrzucać filmiki do neta z wiedzą ogólną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@erni13: w sumie niedawno trafiłam podobnie, chcąc się coś dowiedzieć na temat innych wysp Kanaryjskich. Ale z ciekawości zobaczyłam wpis nt Gran Canarii na której byłam kilk a razy a tam parka "podróżników" Napisała że im się średnio podobało i słabe płacze xD oczywiście byli na wyspie 2 dni więc gówno widzieli xD I cyk wiesz ze wszystko co piszą to o kant dupy
  • 1
@Noami: Taaa, pamiętam jak się zastanawiałem nad wyborem wyspy kanaryjskiej i chciałem znaleźć fajne porównanie i większość to były właśnie blogi parek które skakały po wyspach xD

Oczywiście tylko Fuerte, Lanzarote, Gran Canaria i Teneryfa bo o La Gomerze albo La Palmie nie było nawet słowa xD

Koniec końców o La Palmie musiałem czytać na niemieckich blogach u osób które tam mieszkają i dowiedziałem się, że na duży kawał wyspy turyści
@erni13: blogi yt Instagram to samo, każdy jest tanim podróżnikiem bo odkrył ryanair, podróżuje poza szlakiem bo zamiast do Rzymu pojechał do palermo. I oczywiście na dwa dni i trzeba zrobić poradnik xd

A content oczywiście ogranicza się do picia aperolu w hiszpani, picia aperolu w palermo, picia aperolu w Paryżu i okazyjnym wypinaniem dupy