Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Fevx No przecież Andrzej w odcinku, który ostatnio obejrzałem tak powiedział

@GoNpKNSsz Bo mnie uj strzela, to baby wolą po jakiś menelniach chodzić i z menelami przesiadywać jak ten gienek andrzej do nawet tygodnia, bo chłop sie żalił, że on by chcial dziewczyne co z nim zostanie na stałe, a nie tydzień posiedzi i odjedzie i uj mnie strzela, bo ja wszystkie zęby mam i
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim ja to tam nie oglądam za specjalnie a na pewno nie gdy ci menele występują - żona jednak ogląda. A kojarzysz Chłopaków do Wzięcia? Tam podobni są a też znajdują sobie dziewczyny czasem. Więc się zdarza jak najbardziej.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm No obyś miał miras racje, bo by mnie krew zalała i w sumie to obrzydliwe, no #!$%@? jak można z menelem sypiać zamiast z normalnym, czystym gościem? Chociaż jak w 2017 r widziałem filmik jak jakaś młódka przelizała sie z żulem to nie wiem, a potem rok temu był filmik i po wykopie też latał jak młode typki possali menelowi za flaszke... A siedzą na
  • Odpowiedz