Wpis z mikrobloga

Ba ba ba ba ba. Jeszcze jak była wolność w Europie to u dzieci specjalnie wywoływano gorączkę, ażeby dziecko przystosować do dorosłego życia i trudu pracy. Kochani, zresztą czym jest przeziębienie Dżunku w porównaniu do cierpienia nad ranem po sesji z Cambodią? Tym się powinniście zainteresować i wpłatami na konto z dopiskiem "darowizna na leczenie Marcina" nie dopuścić do trzeźwienia Czerwonego Pana
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Pobierz mexicofan - Ba ba ba ba ba. Jeszcze jak była wolność w Europie to u dzieci specjalnie...
źródło: temp_file2001292256677503023
  • 10
Od kiedy to w przedszkolu sa klasy

@Hana1: nie wiem, ale jak chodziłem do przedszkola (a było to dawno) to już wtedy były w Polsce. nie wiem jak w Kambodży, ale na ile dobrze rozumiem ten artykuł w Polsce podział przedszkolaków na klasy/grupy zależy to od statutu przedszkola
https://www.portaloswiatowy.pl/organizacja-pracy/podzial-dzieci-na-grupy-wiekowe-kto-ustala-18878.html

po drugie jak mozna przejsc do nastepnej klasy ucz3stniczac w zajeciach 2-3 mies7ace?

dzieci w przedszkolu nie mają egzaminów, ocen itd. więc
@Hana1:
Jak odziedziczy cwaniactwo po tatusiu ekspercie to wystarczy ze się nauczy żebrać,po co pracować cygany okaleczają od małego amputujc kończyny by lepsze były profity z żebractwa i gdzieś nie uciekło.Tu mamy szkorbut jak narazie,potem za10 lat zapewne alkoholizm prostytucja możliwe że i narkotyki.Ktoś będzie musiał zarabiać na starego,jak on płacił całe życie za swoje i się opiekował.p