Wpis z mikrobloga

@Mandarex: A no to faktycznie, deportacja na podstawie wyznania i orientacji jest zupełnie w porządku, tylko pytanie dokąd ich deportować tych ktorzy maja tylko polskie obywatelstwo.

Ale spoko, przynajmniej wiemy że można bez problemu ekstrapolować że wszyscy polacy chcą deportować Żydów, dzięki!
deportacja na podstawie wyznania i orientacji jest zupełnie w porządku,


@Leniek: Powiesz gdzie tak stwierdziłem?

Z ludźmi takimi jak ty jest duży problem, nie potrafisz zrozumieć że świat nie składa się ze skrajności. Kategoryzowanie kogoś na podstawie wyznania jest złe, mordowanie kogoś na tej podstawie jest znacznie gorsze.
Gdyby Konfa publicznie nawoływała do (...) i nic by im za to nie groziło to bez problemu możesz takie poglądy ekstrapolować na całą Polskę.

a nie wystarczy nawoływanie do usunięcia w niesprecyzowany sposób


@Mandarex: Tylko o to pytałem.

Cała Polska chce deportować Żydów
@Mandarex: ale musisz przyznać, lewica sprawnie oddala temat od nawołujących do mordu murzynów i sprowadza temat szybciutko na znienawidzoną Konfederację.
Byle tylko o wspomnianych murzynach nie dyskutować.
@Leniek: Nie, nie można, tak samo nie można powiedzieć że cała Polska lubi być wyprowadzana na smyczy bo ktoś to lubi a społeczeństwa to zwyczajnie nie obchodzi. Piękny whataboutism tutaj uprawiasz.
"EFF", to jest taka partia w RPA, która nie jest w rządzie


@strfkr
Partia jest w rządzie od 2014 roku.
Po wyborach w 2019 roku ma 44/400 posłów ma w rządzie, 175% tego co mieli w 2014.
Ciekawe ile będą mieć w 2024
@Acros: nie jest w żadnym rządzie, tak jak pisałem, ma 11%, czyli 44/400 w zgromadzeniu narodowym. To jest izba niższa parlamentu RPA, a nie rząd