Wpis z mikrobloga

@maniek74 czemu ja nie jestem zaskoczony, że masz teczki na cyferkę xD

A masz screena jak krzyczał, że leci druga fala inflacji? Czy muszę jego posty poprzeglądać?
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91 nie mam żadnych teczek, ani na Cyferke, ani na nikogo innego. Nawet po datach na tym co wkleiłem, widać, ze sceeeny są zrobione dziś.

Zwyczajnie wpisuje słowa klucze w Google, zaczynajac od „wykop gielda…” + „recesja jest juz pewna” ew możesz dorzucić jeszcze jego nick i ci wyskoczy pierwsze co link do tego wpisu. To samo jak wpiszesz „dax będzie czterocyfrowy” zajmuje mi takie śledztwo całe trzy sekundy
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91 a co do drugiej fali inflacji, to wydaje mi się, ze wrzucał tu kiedyś takiego mema z „my best friends now” i tam była przekreślona recesja i jako nowy friend druga fala inflacji, heheh
  • Odpowiedz
@maniek74 było, dam sobie depo #!$%@? jak nie mam z tym racji. To było połączone z jakimiś danymi i wystrzałem w górę na indeksach. A będzie się wypierał, że nic takiego nie pisał.
  • Odpowiedz
było, dam sobie depo #!$%@? jak nie mam z tym racji. To było połączone z jakimiś danymi i wystrzałem w górę na indeksach. A będzie się wypierał, że nic takiego nie pisał.


@gonzo91: po pierwsze to zeby byla druga fala, to najpierw musi sie pierwsza skonczyc
pierwsza sie dopiero co konczy, takze nie moglem krzyczec o drugiej fali wczesniej

Pozna jesienia 2022 i z poczatkiem roku 2023 faktycznie wygladalo na mocne
  • Odpowiedz