Wpis z mikrobloga

@zarow: pewnie używają podstawowej percepcji i jedli ktoś widocznie idzie na ten piknik stojąc w opozycji do władzy (bo ma kamerkę na wierzchu i chcę rejestrować brudy, bo ma jakiś transparent, bo wyrwie mu się "chciałbym rozliczenia władz" ) dostaje bana jeszcze przed wejściem. Pewnie w środku też odfiltrowują nieprawoisprawiedliwie myślących.
Wątpię, że to byłoby legalne na wiecu partyjnym, a za kasę publiczną to już w ogóle.
@dzidek_nowak kto Cie rzezbil xD takie wynalazki z telefonami w kazdej parti sa co dymy kreca, jakos inni normalnie wchodza bez zadnych biletow takze wyjdz z dupy, jestem anty takie pikniki za moje pieniadze bo jakos szeagier na tym zarobil. Juz na tym nagraniu widac, ze z tego typa wszyscy beke maja, pewnie jakies malysze odwalal. Ty typowy beton peowski co ?kto powie cos dobrego to z pisu, gwodz z mozgu wyjmij
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: już mnie pomawiano o PISowca, konfederatę, lewaka, prawaka ale o PeOwca pierwszy raz xD
Kolejny do kolekcji.

Do póki typ nie robi czegoś niezgodnego z prawem to czemu ma mieć zabraniane wejście wg widzimisię policjanta. Zobacz ile było przypadków nadużyć w ostatnich latach przez policję. Wtedy wiadomo, że i w tym przypadku nadużywają. Bo nie chcą aby ktoś niepewny nagrywający kręcił się wokół Twojego prezesa Jarka.