Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@2-aminopirydyna: ja na to patrzyłem tak że po prostu sa w kręgu damskich grup/zainteresowań i stąd problem. Ale była tam laska co miała foty na motocyklu normlanie jak leci na kolanie w poznaniu, fakt dużo jest pozerów i ruchaczy w kręgach motocyklowych ale noooooo.... ma dostęp do grupy gdzie są faceci, może podjechać na spota motocyklowego. Mimo tego, szuka faceta przez tindera.
@dragon7: ja widziałem takie zależności, że to były laski ładne ale do tego w opór inteligentne, zapewne na granicy mensy. Do tego sprawiały wrażenie, że dość chłodno kalkulowały, a przy takim podejściu to dochodzisz do wniosku, że związki to jednak średnio się opłacają przez ilość kompromisów itd. i jak dobrze sobie radzisz w życiu to po prostu lepiej od czasu do czasu się z kimś przespać i tyle. Tylko że spotkałem
@2-aminopirydyna: moja ex była w mensie xD ładna, inteligetna, zaradna, chemia.... ale bordeline, wstajesz rano i nie wiesz czy dziś zrywa z tobą bo dałeś 3 jajka do jajecznicy zamiast 4, czy może dziś będzie mówić jak bardzo jej zależy przynosząc jedzenie do łóżka, całując godzinami. No związek to zawsze kompromis ale mimo że jestem sam od prawie 2 lat i mam więcej czasu do realizacji swoich zainteresowań to jednak heh