Wpis z mikrobloga

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Pojedynek starterów 6 generacji wygrał Fennekin (50%) zgarniając połowę głosów. Na drugim miejscu Froakie (41,7%), na końcu najmniej popularny Chespin (8.3%).
Wyniki procentowe identyczne jak na Hejto, ot taka ciekawostka

Dziś powalczą członkowie "Aura Trio", którzy w tej kolejności reprezentują: życie, śmierć i porządek. Najprawdopodobniej są też zainspirowane mitologią nordycką.

Na koniec mała ciekawostka o Zygarde. Posiada 3 formy: 10%, 50% i 100%. Gdzie tylko forma 50% została wprowadzona w szóstej generacji (Pokemon X i Y). Natomiast formy 10% i kompletna, dopiero w kolejnej siódmej generacji (Pokemon Sun i Moon). Ale dorzucam je do grafiki, bo wyglądają bardzo interesująco.

Kto zostanie zwycięzcą, wybierajcie:

1. Eikthyrnir (X)
2. Vedrfolnir (Y)
3. Fenrir/Nidhogg/Hel (Z)

Zapraszam do głosowania.

#pokemon #pokemongo #animedyskusja #pokepojedynki
kudlaty_ziemniak - Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Pojedynek starterów 6 g...

źródło: 31

Pobierz

Kogo z "Aura Trio" lubisz najbardziej?

  • Xerneas 37.7% (20)
  • Yveltal 32.1% (17)
  • Zygarde 30.2% (16)

Oddanych głosów: 53

  • 1
Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałbym głos na Xerneas'a.

Tak szczerze to żaden jakoś mi nie przypadł do gustu.

Wygrał jeleń bo podoba mi się to co zrobiono z jego porożem. Przypomina renifery pomalowane odblaskową farbą.

Ptaszor jest po prostu meh.

Zygarde jest ciekawszy, ale jego ostatnia forma wygląda jak jakiś digimon albo inny gundam, wiec mi się nie podoba.
kudlaty_ziemniak - Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałby...

źródło: 3132395-0344970430-10160

Pobierz