Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: bill gates to ten co reklamuje szczepionki a pozniej kupuje udziały w firmach farmacetuycznych za miliardy? to ten sam, który zachęca do porzucenia miesa i przejscia na wege po czym kupuje za miliardy farmy i firmy zajmujące sie awokado?
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto: Polecam książkę Pawła Lisickiego "Epoka Antychrysta" opisującą, jak w 2217 roku Papieżem zostaje wybrany osobliwy jegomość, co to przybiera imię Judasz i wraz z rządem światowym wdraża ostateczny plan zniszczenia chrześcijaństwa (ekooszołomstwo to ważna część całego przedsięwzięcia)
Ryneczek - @Ktoretojuz_konto: Polecam książkę Pawła Lisickiego "Epoka Antychrysta" op...

źródło: epoka

Pobierz
  • Odpowiedz
zachęca do porzucenia miesa i przejscia na wege po czym kupuje za miliardy farmy i firmy zajmujące sie awokado?


@artiom143: hola, hola, to nie do końca tak, ma jeszcze firmy działające na rynku "wege mięs" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dqdq1:

sporo zainwestował w odzyskiwanie dwutlenku węgla z atmosfery

On wychodzi na zero.


Widziałem to już parę razy w dyskusjach o hipokryzji Gatesa i to jest argument inwalida. To odzyskiwanie dwutlenku węgla w dalszym ciągu zużywa nieodnawialne surowce planety, ale przecież on płaci pieniądze więc on i jego rodzina "wychodzi
  • Odpowiedz
  • 1
@GrimesZbrodniarz na wykopie twierdzą że pan magazynier to nie potrzebna morda do wykarmienia i ma wymrzeć, więc w sumie ta sama retoryka.
A bill jednak dużo robi dla świata, wbrew temu co czytamy na wypoku
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: dokładnie, chce doprowadzić do tego że bogaci których stać na inwestycję w OZE (na których pewnie zarabiają) mogą podróżować, a jak ciebie nie stać to jeździj rowerem. Super pomysł żeby 0,01% społeczeństwa dyktowala warunki na jakich można podróżować dla reszty
  • Odpowiedz
@fraciu: Nie do końca wiem co ci odpisać bo piszesz bez ładu i składu rzucając ogólnikami.

Po pierwsze ch#j mnie obchodzi co piszą na wykopie, to nie jest prawda objawiona, poza ty to co teraz robisz to uogólnienie - jeden ze sposobów manipulacji dyskusją.

A bill jednak dużo robi dla świata, wbrew temu co czytamy na
  • Odpowiedz