Wpis z mikrobloga

@LilijkaK: ja nie kumam. W ogóle jestem osobą, która bardzo chroni swoją przestrzeń i ceni sobie prywatność. Nie, żebym była odludkiem, ale nie rozmawiam z obcymi ludźmi o swoich ani kłopotach ani sukcesach a już tym bardziej o intymnych sprawach. Takie rzeczy są na wyłączność dla najbliższych. Nigdy bym nie poszła do żadnego reality bo pewnie zamknęłabym się w sobie i by mnie dyscyplinarnie wyrzucono.
@LilijkaK: mnie wiele rzeczy zaskakuje w dzisiejszym świecie. Ten postęp to raczej totalne rozwichrzenie, zblazowanie itd. Włączę mój tryb staroświeckości i stwierdzę, że ludzkość sama pięknie się wykończy. Coraz więcej starszych, coraz mniej się rodzi. Coraz mniej profesjonalistów w konkretnych zawodach, które są bardzo potrzebne - hydraulik, szewc, gość od naprawy kuchenki gazowej itp. Młodzież w większości chce być tikfejsoinstainflupodróżocośtamami... Studia medyczne zawalone ludkami po znajomości, dzieci lekarzy... Prawnicy to samo.
@LilijkaK: Ja to myślałam, że on się już zniechęcił do niej, a on jej chciał dać spokój w te dni, ale co trzeba mieć w głowie, żeby zadać czegoś takiego nawet nie spytajac co na ten temat mysli druga osoba, nie każdy może mieć ochotę na seksy w takie dni i to jest jego prawo, a ona jak tak lubi i jest niezaspokojona, to jest wiele innych pomocnych w tych sprawach