Wpis z mikrobloga

@needer: tak, powiem więcej, możesz nie rozdawać żadnego skilla

ale trochę to zabawne, bo chcesz po swojemu dla funu, a potem za chwilę się pytasz jak staty rozdawać, to się zdecyduj czy chcesz grać dla funu po swojemu, czy nie po swojemu?
staty się rozdaje tak jak ci są potrzebne, potrzebujesz coś co wymaga 50str to dajesz 50str, proste i logiczne
@needer no to pytasz czy da się przejść bez buildów, a potem pytasz w co pakować ;). Pewnie, że się da, przecież kiedyś nie było milionów stron z buildami i ludzie jakoś przechodzili D2 ;). Co najwyżej w niektórych momentach się trochę pomęczysz, ale później będziesz miał satysfakcję :). Nie powiem Ci w co pakować, ale doradzę jedną rzecz: jak już sobie wybierzesz skilla, którym chcesz walczyć, to pakuj do na maxa
@needer w sumie w taki sposób na normalu jest największy fun z gry. Pokombinujesz, pograsz po swojemu a będzie można w razie czego za darmo zresetować jak wyjdzie sraka. Także pobaw się :-)
@needer ja się strasznie męczyłem amazonką i nie dałem rady przejść gry. Gdzie potem widziałem brata barbarzyńca grał i wszystko siekał od razu, wiec pewnie tez dasz radę
  • 0
@Tymariel: z tego co słyszałem to gra nie prowadzi za rękę, że trzeba nieraz coś pomyśleć gdzie iść itp ciekawe jak to wygląda w praktyce , jakie miałeś odczucia w tej kwestii ?
@needer barbarzyńca najgorszy na początek. obrażenia bezpośrednie i zero obszarowych. wszystko dosłownie musisz siekać ręcznie. w 4 akcie może być duży problem bo u mobkow występuje żelazna dziewica która odbija fizyczne obrażenia i można samemu się zabić.
na początek polecam czarodziejkę albo amazonkę. u czarodziejki lecisz w ogień i na spokojnie pierwszy poziom trudności robisz bez problemu. a u amazonki w łuk i różne strzały. szczególnie wybuchające. robią dobrą sieczkę
@needer
Nic nie dajesz w energię.
Siła 70
Zręczność 75
Reszta w Hp.
Co skilli to na trąbę. Chyba, ze chcesz działać każdego potworka to szał bitewny.
Mogę Ci jakieś przedmioty wyrzucić na grze. Będzie łatwiej.