Wpis z mikrobloga

  • 0
@dzieju41 @DerMitteleuropaer stad też wybór padł na wrzesień, zreszta jak zawsze. Południe dopiero wtedy jest znośne, a i ludzi mniej.

Dziękuje za podpowiedzi krajów, bardziej jednak chodziło mi o konkretne destynacja np. Sewilla + Malaga. Ktoś był? Poleca?
  • Odpowiedz
@smieszke: Standard - Rzym, Madryt, Barcelona, Grecja kontynentalna, Turcja - Istambuł. Wszystko zależy czy chcesz zwiedzać, czy jeszcze plażować, czy też łączyć i to i to.
  • Odpowiedz
Sewilla + Malaga.


@smieszke: To jest cudowne miejsce do zwiedzania (na plaży nie byłem, no ale to Hiszpania więc nie może być źle). Jeśli chodzi o program zwiedzania to absolutnie koniecznie w tym rejonie Granada z Alhambrą (trzeba kupić bilety wcześniej) oraz Cordoba. To są miejsca które zrobiły na mnie największe wrażenie w całej Hiszpanii (a byłem już wszędzie oprócz Galicii i Barcelony).

Jak tylko te miasta to ogarniesz pociągami albo
  • Odpowiedz
  • 0
@DerMitteleuropaer rozeznałem region i to co znalazłem w sieci: Malaga, Marbella, Mijas, Gibraltar, Paloma (pustynia obok Gibr), Kadyks, Sewilla, Cordoba, Ronda, Granada, Caminito del ray. Będę 2 tygodnie. Jak rozłożyć czasowo, ewentualnie co byś odpuścił? Ja myślałem więcej dni spędzić w Sewilli (3-4), Maladze (3-4) oraz Cordobie (2), a resztę jakoś objazdowo
  • Odpowiedz