Wpis z mikrobloga

@malebro ja tam normalnie mam konto na tinder i badoo i dla jaj sobie pisze z innymi a potem z żoną sie wspólnie śmiejemy z tych dziewczyn. Potem czasami dla beki się z jakąś spotkam i polewamy z niej jaka naiwna liczy na miłość.
  • Odpowiedz
@malebro: lubię tego mema, bo ma w sobie życiową prawdę pokazującą jak kobiety potrafią coś odbierać, w takich klimatach właśnie, a przy okazji pokazuje że zbudowanie trwałego związku jest nie możliwe.
  • Odpowiedz
  • 16
@malebro w sumie prawda, dla faceta dobrze jest mieć jakieś koleżanki i ogólnie podobać się płci przeciwnej, bo świadomość konkurencji jest bardzo motywujące do starania się dla baby
  • Odpowiedz
@malebro: ja kiedyś miałem wojnę o to że spojrzałem ekspedientce w oczy jak poszliśmy do galerii bo jej się legginsy rozpruły i chciała oddać na reklamację. A patrzyłem jej bo musiałem z nią gadać ponieważ moja borderka była po wizycie u dentysty i słowa nie mogła wydusić z siebie. Oczywiście ekspedientka się uśmiechała, ja do niej też, sympatyczna rozmowa a ta czerwona się robiła xD Ale laski są takie że jak
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio,
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Uważaj żeby ona nie miała tindera tak dla żartu, nie poznała kogoś również dla żartu i nie śmiała się z kimś jak będzie się z tobą rozwodzić - dla żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz