Wpis z mikrobloga

@Runaway28: Lewa strona wrzucała jego zdjęcie z butelkami olkoholu i wśród kurtyzan ale nie wiem jaka jest prawda nie wnikam. Czy lubiał sobie tak porządzić czy nie. Natomiast jest tendencja że ci Panowie w tradycji legioniści II RP, patrioci i tak dalej dużo się po kościołach pokazywali ale i po burdelach też.
@pawel030: No nie, jeśli się kreuje obraz rycerza z matką boską na piersi to trzeba się tego trzymać, a oni w większości kreowali się jako nieskazitelni rycerze matki boskiej. Ja nic nie mówie to bardzo dobrze ze się tak ukazywali, takie zasady są piękne i potrzebne, tylko żeby potem nie wychodziło że po burdelach latają. A latanie po burdelach jest godne potępienia już.
@blandir: Już sam nie znajdę teraz. Ale pamiętam że widziałem jakiś lewicowy artykuł ( nie popieram lewicy ani prawicy jak coś ;)) właśnie o ciemnych stronach Pileckiego, pamiętam że był też inny artykuł o ciemnych stronach Świętokrzyskiej Brygady NSZ. Były te artykuły w necie, teraz gdzieś tego nie widzę, może pisuarska cenzura się do tego dobrała? To jest możliwe.